Колишній житель Пісок-Радьківських Костянтин Смаль подарував рідному селу сучасний спортивний майданчик

У Пісках-Радьківських побудували сучасний спортмайданчик, який по праву можна назвати сучасним спортивним комплексом під відкритим небом.

Такий щедрий подарунок місцевим жителям зробив їхній земляк, колишній учень Піско-Радьківської школи Костянтин Смаль. Наразі Костянтин мешкає у Великобританії, але не забуває про рідне село.

Урочисте відкриття спортивного майданчика відбулся 21 серпня. Разом з Костянтином на цю подію прибули його друзі з Лондона, Тернополя, Івано-Франківська.

У заході взяли участь Борівський селищний голова Олександр Тертишний, староста сіл Піски-Радьківські та Маліївка Віра Соловйова, директорка Піско-Радьківської школи Людмила Русанова, дорослі і малі мешканці села.

Олександр Тертишний виступив перед присутніми з вітальною промовою, подякував меценату за важливий для розвитку села подарунок та вручив Костянтину Смалю пам’ятну відзнаку – медаль «30 років Незалежності!».  Слова щирої вдячності також висловили староста Віра Соловйова та директор школи Людмила Русанова.

На честь відкриття спортмайданчика були зіграні дружні матчі між дитячими командами, а також між командою гостей та командою мешканців громади.

Малечу пригощали морозивом та напоями.

Яскравим завершенням заходу став святковий феєрверк, що запалив небо над спортивним комплексом різнобарвними вогнями.

На прощання Костянтин пообіцяв повернутись через три роки, на нагородження юних спортсменів села, які, безперечно, до того часу вже матимуть вагомі результати в спорті!

При підготовці статті використані фото і матеріали Людмили Русанової.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх