Квіти, вдячність і слова підтримки: медиків Борівщини привітали з професійним святом

У переддень професійного свята медичні працівники району приймали вітання від Борівської районної ради.

Колективи Борівської центральної районної лікарні та Центру первинної медико-санітарної допомоги привітали голова райради Олена Клименко та депутат районної ради Віталій Кіян.

Традиційно, у попередні роки, медичних працівників району з професійним святом урочисто вітали у Районному будинку культури. Медикам присвячували святковий концерт, дарували музичні вітання, вручали відзнаки, нагороди, квіти.

Цьогоріч пандемія внесла свої корективи у життя кожного з нас, а особливо медичних працівників. Усі вони зараз знаходяться на передовій боротьби з коронавірусом, адже першими зустрічають пацієнтів зі скаргами на самопочуття. Тож цього року зібрати усіх медиків району разом і привітати кожного особисто виявилось неможливим.

Вітання на адресу працівників первинної ланки медицини приймала директор Центру первинної медико-санітарної допомоги Наталія Павленко. Вторинну ланку привітали в особі головного лікаря Борівської ЦРЛ Ярослави Коліхової. Та щирі вітання, слова підтримки і вдячності за самовіддану працю були адресовані кожному працівникові медичної галузі.

Олена Клименко та депутати районної ради Віталій Кіян і Тетяна Бровко привітали медичних працівників амбулаторії у селі Гороховатка.

Відвідали амбулаторію у Чернещині.

Депутат районної ради Олексій Гомон, разом з Оленою Клименко та Віталієм Кіяном, привітав свого сімейного лікаря Вікторію Козачук та усіх працівників амбулаторії.

В рамках впровадження реформи первинної медицини у сільській місцевості, наприкінці 2018 року у Чернещині розпочали будівництво нової амбулаторії загальної практики – сімейної медицини. Левова частка робіт вже зроблена. У 2020 році роботи мають бути повністю завершені. Тож під час привітань, окрім слів вдячності медперсоналу, лунали побажання у скорому часі отримувати задоволення від роботи у новому приміщенні, оснащеному усім необхідним сучасним медичним обладнанням.

Олена Клименко та Віталій Кіян привітали з професійним святом заслуженого лікаря України, ветерана праці Любов Віннікову.

Любов Григорівна Віннікова прийшла на роботу у Борівську районну лікарню в 1981 році. Вже через рік вона стала заступником головного лікаря з лікувальної роботи. У 1988 році Любов Григорівна очолила лікарню і протягом 31 року обіймала посаду головного лікаря Борівської ЦРЛ. У грудні 2019 року прийняла рішення вийти на заслужений відпочинок.

Три скликання поспіль борівчани обирали Любов Григорівну депутатом Харківської обласної ради. Протягом 17 років Любов Віннікова представляла інтереси односельців у якості депутата Борівської районної ради.

З 2007 року – заслужений лікар України, має безліч нагород, почесну грамоту Верховної Ради України, відзнаки Президентів України Леоніда Кучми та Віктора Ющенка, почесні грамоти обласної та районної рад.

Олена Василівна та Віталій Олексійович подякували Любові Григорівні за довгі роки самовідданої праці і відповідального керівництва. За те, що свої знання, досвід, теплоту свого серця віддала справі зцілення людей і розвитку медичної галузі на Борівщині.

Роботу лікаря, фельдшера, медичної сестри, молодшого персоналу медичних закладів важко переоцінити. Тож щирі бажання міцного здоров’я, професійних успіхів і достойної винагороди за свою працю кожній людині у білому халаті.

Оксана Дудник

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх