Meet and Code на Борівщині

Цими вихідними у Боровій та Пісках-Радьківських пройшов Meet and Code Express Hub – експрес-навчання з програмування для учнівської молоді.
Старшокласники вчилися створювати елементи «розумної теплиці» (датчики тепла, обігрів і т.п.), кодували, збирали схеми майбутніх розумних світлофорів, роботів, керованих двигунів.
«Якщо ти зараз не навчишся керувати роботами, то ти просто не матимеш роботи у найближчому майбутньому» – стверджує тренер ExpressHub Влад.
Міні-грант на організацію такого навчання у Борівському районі виграла Борівська районна громадська організація «Суспільна Служба України». Керівник даного проекту, заступник голови Борівської РГО «ССУ» Валерія Гонтар у свою чергу зазначає: «Цікавість дітей у їхніх очах. Вони мають бажання продовжувати. Але потрібна підтримка цієї ініціативи! Завдяки фінансуванню проекту у нас є для початку елементи електроніки, потрібен керівник-ментор. Продовження проекту життєво необхідне. Для цих дітей, які вже торкаються майбутнього».
Meet and Code – це Європейська ініціатива, яка впроваджується в Україні компанією SAP у партнерстві з ресурсним центром ГУРТ. У рамках ініціативи – підтримка заходів, присвячених програмуванню. Цільова аудиторія заходів – діти і молодь у віці від 8 до 24 років. Показати молоді, яким цікавим може бути програмування та як із його допомогою можна втілювати найсміливіші творчі ідеї, – мета Meet and Code.
Ініціатива Meet and Code реалізується в багатьох країнах: Австрії, Болгарії, Хорватії, Чехії, Німеччині, Угорщині, Казахстані, Польщі, Румунії, Росії, Сербії, Словаччині, Словенії, Швейцарії, а з цього року і в Україні.


Довідково
Ініціатива Meet and Code заснована німецькою компанією SAP, Haus des Stiftens gGmbH, яка разом із американською некомерційною організацією TechSoup веде інформаційний портал Stifter-helfen.net в Німеччині, Австрії та Швейцарії. В Україні Meet and Code реалізується у партнерстві з Ресурсним центром ГУРТ – членом Глобальної мережі TechSoup.
ГУРТ – національний центр суспільної інформації та експертизи, що вже понад двадцять років сприяє суспільним перетворенням в Україні, використовуючи та розвиваючи потенціал інститутів громадянського суспільства. З 2016 р. Ресурсний центр ГУРТ у партнерстві з TechSoup реалізовує Програму технологічної підтримки НПО України, яка пропонує некомерційним організаціям програмне забезпечення відомих ІТ-компаній на пільгових умовах.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх