Місцевого жителя засуджено за насильницький грабіж

На початку 2021 року місцевий житель, будучи неодноразово судимим за вчинення корисливих злочинів, після звільнення з місць позбавлення волі на шлях виправлення не став і знову вчинив аналогічний злочин.

Так, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, з метою викрадення майна, через паркан проник до двору домоволодіння одинокої жінки, де на порозі літньої кухні декілька разів вдарив останню кулаком в обличчя та, погрожуючи застосуванням насильства, примусив її відчинити двері будинку, де з холодильника викрав продукти харчування та з викраденим майном зник з місця скоєння злочину.

На підставі зібраних під час досудового розслідування доказів та за принципової позиції Борівського відділу Ізюмської окружної прокуратури в суді доведено вину чоловіка у вчиненні вказаного злочину, кваліфікованого за ч.3 ст.186 Кримінального кодексу України.

15.06.2020 даного громадянина  засуджено за вказаний злочин до 4 років та 6 місяців позбавлення волі.

Наразі вирок суду не набрав законної сили, зловмисник перебуває під вартою.

 

Борівський відділ Ізюмської окружної прокуратури

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх