На Борівщині продовжується реалізація проекту “Єдина громада”

В суботу, 28 жовтня, в рамках проекту «Єдина громада» у Боровій пройшла зустріч з розробки ідеї проекту розвитку громади.

Цій зустрічі передувало три тренінги з налагодження діалогів, де учасники навчалися знаходити спільні інтереси і ефективно спілкуватися.

Цього разу активні жителі району, з допомогою досвідчених тренерів з Києва та Харкова, визначали найактуальнішу проблему, яка є бар’єром для розвитку громади.

За результатами суботньої зустрічі учасники дійшли спільної думки, що головними перешкодами на шляху до розвитку нашої громади є відсутність матеріальних ресурсів (у тому числі фінансів) та якісної інформації про громаду та її можливості. Саме ці проблеми, на думку громадських активістів Борівщини, є причинами пасивності та зневіри у більшості місцевих жителів. У той же час подолання матеріальних труднощів також значною мірою залежить від інформованості.

Тож саме вирішення цієї проблеми і повинно лягти в основу ідеї проекту, який впроваджуватиметься на Борівщині.

На реалізацію проекту організатори виділяють грант у розмірі до 4000 $, але за умови, що власний внесок від громади становитиме не менше 10% суми проекту. Також обов’язковою умовою програми «Єдина громада» є направленість проекту на сприяння згуртованості, інклюзивності та розвиток громади.

У листопаді-грудні в Боровій відбудеться тренінг з написання проекту, де ідея вже буде розписана в проектній заявці з усіма деталями і бюджетом.


Нагадаємо, проект «Єдина громада» в Україні виконується організаціями IREX та ГУРТ за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).  Організаційними питаннями з реалізації проекту «Єдина громада» у Боровій займається Борівська районна громадська організація “Суспільна Служба України” та безпосередньо заступниця керівника ГО Валерія Гонтар.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх