НА ВУЛИЦЯХ БОРОВОЇ ПЛАНУЮТЬ ВІДНОВИТИ ЗОВНІШНЄ ОСВІТЛЕННЯ

Вуличне освітлення має зʼявитися по вулицях Першотравнева, Слобідська та Набережна у Боровій, а також у селі Вишневе, – про це йдеться на сайті Борівської райдержадміністрації.

Так, прес-служба РДА повідомляє, що в рамках проекту «Енергія світла» на завершення капітального ремонту та будівництва вуличного освітлення в населених пунктах району під час сесії обласної ради 30 серпня були виділені додаткові кошти. Відповідні субвенції місцевим бюджетам були затверджені 7 вересня на черговій сесії районної ради

Зокрема, згідно зі змінами до бюджету, додаткове фінансування спрямували на капітальний ремонт мережі вуличного освітлення по вул.Першотравнева та вул.Слобідська в смт.Борова в сумі 402 тис. 858 грн.

Крім цього, було збільшено субвенцію на виконання інвестиційних проектів для будівництва вуличного освітлення по вул.Набережна в смт.Борова та в с.Вишневе на 39 тис. 65 грн. та 40 тис. 395 грн. відповідно.

Проект «Енергія світла» був ініційований головою Харківської облдержадміністрації Юлією Світличною і стартував у регіоні цього року.

За інформацією ХОДА заходи розраховані до 2021 року. Реалізовувати проект будуть у рамках Програми соціально-економічного розвитку області. За цей час планують вирішити всі питання, пов’язані із зовнішнім освітленням, у всіх 1761 населеному пункті Харківської області.

Для реалізації проекту використовуватимуть освітлювальні прилади вітчизняного виробництва – довговічні, прості в установленні, що дають можливість використовувати лампи різних видів.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2020 ·   Увійти   · Наверх