НА БОРІВЩИНІ РОЗПОЧАВ РОБОТУ ТАБІР “BRV IT School”

Робототехніка, 3D-моделювання, WEB-програмування, створення ігрових елементів – це основні напрямки, за якими навчаються діти у “BRV IT School”. Навчання організоване таким чином, що учасники табору, разом з необхідними знаннями, отримують також навички проєктної діяльності, командотворення, волонтерської роботи тощо.

Ще одна мета проєкту – напрацювання ідей у контексті проблем школи, громади, вулиці. Наприклад, розробка сайту села, створення 3D-моделей обраних об’єктів тощо.

Табір “BRV IT School” розпочав свою роботу 25 серпня і триватиме до 31 серпня включно. У відкритті табору взяли участь заступник Борівського селищного голови Олена Шевелева;  авторка та координаторка проєкту “BRV IT School”, депутат селищної ради, голова ГО «Фонд розвитку Борівської громади» Валерія Гонтар; директор Піско-Радьківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Людмила Русанова; почесний гість Костянтин Смаль.

Гості привітали учасників табору з початком занять, побажали успіхів у навчанні, творчого натхнення та креативних ідей.

Працює “BRV IT School” на базі Піско-Радьківської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Тут є усе необхідне матеріально-технічне забезпечення: комп´ютерні класи, мультимедійне обладнання, швидкісний інтернет. Поруч зі школою нещодавно відкрили сучасний спортивний майданчик. Директорка школи Людмила Русанова постійно шукає, знаходить і ефективно використовує можливості для розвитку сільських дітей та покращення матеріально-технічної бази закладу. Школа активно бере участь у грантових проєктах, долучається до різноманітних акцій, соціальних активностей тощо.

Тренери, які займаються з дітьми у таборі “BRV IT School”, працюють у відомих ІТ-школах України та Всеукраїнських проєктах. Це Анастасія Жога (K.Fund School), Єгор Іштван (Erasmus Youth KA2 від ХДУХТ), Ірина Ільченко, Наталія Шокурова (Проект UPShift Ukraine) тож, безперечно, є справжніми професіоналами своєї справи.

Окрім навчання, діти тут спілкуються, відпочивають, грають. Організований підвіз учнів, гарячі обіди та перерви на чаювання зі смаколиками.

Кошти на реалізацію проєкту для дітей Борівщини “BRV  IT School” виділив ГК «Нафтогаз України», оскільки даний проєкт цьогоріч став переможцем конкурсу від цієї компанії.

Авторка проєкту Валерія Гонтар зазначає, що складною задачею в реалізації проєкту був відбір учнів, адже на 40 запланованих місць подали заявки майже 80 дітей.

«У “BRV IT School” було обрано дітей з різних населених пунктів громади – Борова, Піски-Радьківські, Чернещина, Гороховатка, Підлиман, Першотравневе, Богуславка, Загризове, – розповідає пані Валерія. – Зараз у нас 44 учні. Дітям дуже цікаво, вони включені в роботу, працюють у командах, за комп’ютерами. Дуже захопливо на це дивитися!»

Валерія Гонтар висловлює щиру вдячність усім, хто долучився до проєкту і допоміг у вирішенні багатьох організаційних питань та його реалізації:

«Це стало можливим завдяки людям, які включалися, допомагали, довозили дітей, організовували всі етапи. Дякуємо Борівському селищному голові Олександру Тертишному, заступнику селищного голови Олені Шевєлєвій, начальнику відділу з питань гуманітарної політики Тетяні Бондарівській, начальнику групи з централізованого господарсько-правового обслуговування гуманітарних закладів Юлії Савченко та іншим працівникам гуманітарного відділу, директорці Піско-Радьківської ЗОШ І-ІІІ ст. Людмилі Русановій, волонтеркам, менторкам проєкту Олені Курочці та Наталії Базан. А також водіям, кухарям, прибиральницям за їхню працю!»

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх