НА БОРІВЩИНІ СТАРТУЄ ВАКЦИНАЦІЯ ВІД COVID-19

Борівський центр первинної медико-санітарної допомоги отримав перші 200 доз вакцини від COVID-19.

На першому етапі щеплюватимуть медиків, бригади швидкої допомоги, працівників соціальних служб, які працюють з людьми похилого віку, працівників поліції.

Центр первинної медико-санітарної допомоги вже направив листи до Борівської центральної лікарні, Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, Центру надання соціальних послуг Борівської селищної ради, Піско-Радьківському психоневрологічному інтернату та до поліції з проханням надати списки бажаючих вакцинуватися, адже працівники саме цих закладів на території громади підлягають вакцинації на І етапі.

Вже з понеділка, 15 березня, планують розпочати вакцинацію у кабінеті щеплень Центру первинної медико-санітарної допомоги (будівля Борівської центральної лікарні).

У разі, якщо залишатимуться вільні дози вакцини, зробити щеплення від ковіду за власним бажанням зможуть громадяни, які не відносяться до категорій, що підлягають вакцинації на І етапі.

Записатися на вакцинацію можна буде за телефоном (057-59) 6-92-58 у реєстратурі Борівської центральної лікарні.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2022 ·   Увійти   · Наверх