На Борівщині Святий Миколай засвітив головну ялинку громади

Сьогодні, 18 грудня, у Боровій відбулося свято «Чарівна скринька Миколая».

Святкове дійство розгорнулося на центральній площі селища. Тут проходила виставка дитячих творчих робіт до Дня Святого Миколая. Діти співали, зустрічали Зиму, загадували бажання. Листи до Святого Миколая зібрали в чарівну скриню і з нетерпінням чекали дива.

Та зла чаклунка Малефісента намагалася завадити святу. Вона принесла морок і темряву, вимкнула усі нічні вогні, загасила місяць і зорі, замела, заплутала сліди, щоб діти не знайшли дорогу додому, а Миколай у темряві не побачив скриню з листами. Діти могли лишитися без подарунків, але на допомогу вчасно прийшла Королева Зима і зуміла домовитися з Мелефісентою.

Миколай вийшов до дітей, свято відбулося.

Усіх присутніх зі святом привітали голова Борівської райдержадміністрації Андрій Беседін та селищний голова Олександр Тертишний. Разом керівники вручили подарунки переможцям та учасникам творчого конкурсу.

У конкурсі брали участь 28 дитячих робіт: 6 новорічних прикрас та 22 малюнки.
Переможцями у номінації “Новорічні прикраси” стали:

  • Ліза Виноградська;
  • Діана Віннік;
  • Уляна Михайлова.

Переможці у номінації “Малюнок”:

  • Діана Задорожна;
  • Валерія Вромонова;
  • Валерія Андрющук.

Усі переможці отримали грошові сертифікати по 200 грн на покупку товарів у магазині “Оскар”. Ще шестеро учасників конкурсу отримали сертифікати по 100 грн (їхні роботи, на думку журі, також заслуговують на відзнаку): це Таміла Болгарська, Даня Зубченко, Іона Янкушенко, Софія Безрідна, Ліза Афанасьєва, Даша Кушин.

Інших дітлахів, учасників свята, Миколай пригостив солодощами та засвітив вогнями головну ялинку Борівщини.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх