На Борівщині відкрили міні-проєкти, реалізовані в рамках конкурсу «Разом в майбутнє»

10 вересня у Борівському районі відбулося відкриття проєктів, реалізованих в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє».

Цьогоріч переможцями конкурсу стали лише два проєкти, подані від Борівського району. Обидва перемогли у номінації «Добробут та розвиток громад». Реалізовані вони у Першотравневій і Піско-Радьківській школах.

Проєкти відкривали перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко, голова Борівської районної ради Олена Клименко, депутат райради Віталій Кіян та представники місцевих сільрад.

У Першотравневій ЗОШ презентували міні-порєкт «Шкільна їдальня – зона  комфорту». В рамках проєкту тут відремонтували харчоблок, поміняли вікна і двері, оновили його наповнення та облаштували новими меблями шкільну їдальню. Так, для харчоблоку придбали нову плиту з духовкою, трисекційну мийку, сталеву шафу, виробничі столи, полки для сушіння посуду, стелаж, інші супутні матеріали.  В їдальню закупили новенькі обідні столи і табуретки.

Загальна вартість проєкту становить 157 925 грн, з яких 78 963 грн – кошти обласного бюджету, 71 066 грн – кошти з бюджету Першотравневої сільської ради та 7 896 грн. – власний внесок конкурсанта.

У Піско-Радьківській ЗОШ був реалізований проєкт «Сучасне обладнання для освітнього простору Нової української школи». В рамках проєкту у школу закупили і встановили сучасне мультимедійне обладнання: акустичні системи, кольорові принтери (багатофункціональні пристрої), ноутбуки, проектори, інтерактивні дошки, а також різні супутні матеріали, як то кабелі, мишки тощо.

Вартість проєкту становить 201 281,00 грн, з них 100 641,0 грн – кошти Харківської обласної ради, 90 576,00 грн – гроші з бюджету Піско-Радьківської сільради та 22 824,00 грн – внесок конкурсанта.

Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко привітав переможців конкурсу з успішною реалізацією проєктів та вручив сертифікати.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх