На дорозі у Борівському районі згорів автомобіль

Легковик GEELY EMGRAND загорівся прямо під час руху на дорозі між Боровою і Нижчим Солоним. Це сталося вранці 23 жовтня.

Рятувальники прибули на місце події через 12 хвилин після виклику і повністю ліквідували пожежу, – повідомляє Борівський РС ГУ ДСНС України у Харківській області.

Рятувальники також пояснюють, що пожежу в автомобілі може спричинити підтікання палива на гарячі блоки циліндрів або на вузли системи охолодження; коротке замикання електромережі та внесення конструктивних змін в транспортні засоби, що не передбачено заводом виробником. У випадках, якщо автомобіль оснащений газовим обладнанням, найчастіше займання відбувається через пошкодження трубки, що веде від бака до редуктора або форсунок.

Сучасний автомобіль, який містить велику кількість пластику, проводів та інших оздоблювальних матеріалів, згорає за лічені хвилини. При цьому, загасити його за допомогою автомобільного вогнегасника практично неможливо. Тому, для попередження пожеж, електрообладнання автомобілів необхідно утримувати у належному стані. Іскріння контактів, яке може призвести до загоряння, потребує негайного усунення. Особливу увагу слід приділяти системі живлення та охолодження двигунів, справності приладів запалювання, освітлення та сигналізації.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх