На презентації «Піраміди» організатори анонсували нові заходи

9 вересня у Боровій відбулася офіційна презентація майданчика для неформального спілкування «Піраміда». Насправді майданчик розпочав свою роботу ще у серпні. Тоді керівник проекту Валерія Гонтар презентувала ідею створення такого осередку для спілкування та анонсувала заплановані заходи. Також було проведено три сеанси кінопоказу.

Цього ж разу відбулася справжня святкова презентація у форматі фестивалю творчості.  На майданчику вмілі майстрині проводили майстер-класи, де можна було навчитися слобожанському розпису, виготовленню ляльок-травниць та іграшок-орігамі.  Любителі більш активного відпочинку мали можливість пізнати ази вуличних танців разом з брейк-дансерами, які танцювали майже дві години підряд без перерви на відпочинок.

Тут же проводились конкурси. Виставка-фотосушка презентувала цікаві моменти життя наших односельців. Працював літній кінотеатр – фільм для показу був наданий компанією «Артхаус Трафік» в рамках проекту “Артхаус Клуб”, який впроваджується з метою розвитку кіноклубного руху в Україні та популяризації мистецтва кіно.

Під час презентації організатори анонсували наступний захід, який незабаром пройде на цьому ж майданчику: Фестиваль “КоloFest” для всіх, хто хоче цікаво провести свій час на велосипеді, скейті або роликах.

Нагадаємо, проект БРГО «Суспільна Служба України» щодо створення майданчика для неформального спілкування у Боровій реалізується в рамках Проекту «Київський Діалог» за підтримки Міністерства Закордонних Справ Федеративної Республіки Німеччина.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх