НА ШИЙКІВСЬКОМУ СТАВКУ ЗАГИНУЛА ЛЕБЕДИНА СІМ’Я

Житель села Шийківка Валентин Мальований сьогодні вранці на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук повідомив про загибель лебедів на березі Шийківського ставка.

  • Якщо заради вбивства лебединої сім’ї потрібно було відновити після п’ятирічної перерви полювання в районі для цих “ахотников”, то мабуть воно того варте… – Зазначає автор посту. – Лебідь-шипун перебуває під охороною Директиви ЄС про охорону диких птахів, Бернської та Бонської конвенцій та ін. Але самі птахи про це не знали і довірливо прикрашали місцеві краєвиди… до вчорашнього дня…

ГО БМРТ «Мисливець» одразу відреагували на вказану інформацію. Єгері громадської організації одразу виїхали на місце події. При огляді птаха вони не виявили жодних слідів вогнепального поранення, а поруч знайшли ще одного мертвого звіра – ондатру, теж без наявних слідів вбивства.

–  Точно сказати, що послугувало загибелі тварин на даний момент не можливо. Причини з’ясовуються! – заначають фахівці ГО БМРТ «Мисливець» на своїй сторінці у Фейсбуці.

Фото: Валентин Мальований. Відео: ГО БМРТ “Мисливець”

В соціальних мережах з`явилась інформація щодо можливих браконьєрських дій мисливців, які на ставку в с.Шийківка застрелили лебедя. Егері БМРТ «Мисливець» одразу відреагували на вказану інформацію і виїхали на місце події. При огляді птаха не було виявлено слідів вогнепального поранення, але було знайдено ще одного мертвого звіра… Точно сказати, що послугувало загибелі тварин на даний момент не можливо. Причини з’ясовуються!

Опубліковано ГО БМРТ "Мисливець" Вівторок, 9 жовтня 2018 р.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх