На Великому Слобожанському ярмарку Борівський район отримав чотири нагороди

Цими вихідними у Харкові пройшов ювілейний 15-й Слобожанський ярмарок. На відкритому майдані презентаційно-виставкового центру «Радмір – Експохол» усі райони області презентували свої експозиції та «мірялися» креативом і унікальністю, а близько 500 товаровиробників та підприємців представили свої товари.

Окрім районів Харківщини до святкового ярмаркування долучились учасники з Івано-Франківської, Одеської, Дніпропетровської, Полтавської, Сумської та інших областей.

Під час жвавої торгівлі, на ярмарку жителі та гості Харківщини також мали можливість ознайомитися з традиціями, колоритом, культурним надбанням районів і міст області, взяти участь у різноманітних розвагах та подивитись дводенний концерт кращих харківських виконавців і фольклорних колективів регіону на головній сцені ярмарку.

 

За результатами участі у Великому Слобожанському ярмарку Борівський район був нагороджений чотирма дипломами: у презентації «Казкового подвір’я» «За розкриття змісту казки (легенди)» та «За креативність у створенні образів», у конкурсі “Загадковий лабіринт” – за наявність інтерактивної складової, та четвертий диплом – за різноманітність представлених для продажу товарів.

(фото із соцмережі Фейсбук)

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх