На Харківщині породіллі почали отримувати пакунки малюка

У пологових будинках Харківщини почали роздавати пакунки малюка, – повідомляє UA: Харків.

“Минулої п’ятниці до області привезли 539 бебі-боксів. Такої кількості вистачить на десять днів”, -каже директор обласного департаменту соцзахисту населення Юрій Шпарага.

За його словами, пакунки будуть отримувати жінки, які виписуються з новонародженими сьогодні та в наступні дні. Ті, хто виписався раніше – зможуть отримати ці пакунки за місцем проживання.

До кінця року таких пакунків малюка Харківщині необхідно приблизно 7 тисяч. Стільки за прогнозами обласного департаменту народиться немовлят в регіоні.

“Відносно тих мам, які народили дітей до сьогоднішнього дня — вони зможуть отримати пакунки малюка за місцем проживання. Є така можливість членам родини звернутися до управління соціального захисту населення отримати відповідно пакунок і привезти його в родину. Ми очікуємо, що наступна партія буде відповідно до тієї потреби, яка склалася на сьогодні”, – каже Юрій Шпарага.

Цього тижня, за словами Юрія Шпараги,  очікують другу партію пакунків.

Такі “Пакунки малюка” – це одноразова допомога на новонародженого. Програма діє з першого вересня. Її ухвалив уряд, щоб збільшити народжуваність в Україні.

UA: Харків.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх