Найдовше місячне затемнення століття та протистояння Марса Землі

27 липня відбудеться місячне затемнення, яке триватиме годину і 43 хвилини. За підрахунками вчених, воно стане найдовшим у 21-му столітті.

Місяць буде не просто повним, але також і «кривавим», через ефект від сонячного світла. Але на небі він буде не один. Також можна буде побачити Марс, який наблизиться до Землі.

За явищем можна буде спостерігати в Південній Америці, Європі, Африці, Азії та Австралії. А ось мешканцям Північної Америки, які минулого року могли «ексклюзивно» насолодитися сонячним затемненням, пощастило менше – вони зможуть побачити подію лише з екранів.

У тіні Землі
Повне місячне затемнення відбувається, коли весь місяць потрапляє у тінь Землі. Сонячне світло досягає місяця, але спочатку воно проходить через атмосферу Землі. Атмосфера ж фільтрує більшу частину цього світла, і тому місяць виглядає червоним.

Оскільки місяць – супутник Землі, час від часу він потрапляє в її тінь.

Затемнення в Україні
В Україні можна буде спостерігати майже за всіма фазами цьогорічного затемнення. Місяць почне поступово ховатися за тінню Землі вже о 20:14.

Часткове затемнення почнеться в 21:24, а повне – о 22:30. Саме тоді супутник Землі стане червоним.

Повністю весь процес закінчиться о 02:28.

Для того, щоб спостерігати за затемненням, не обов’язково мати додаткове обладнання.

Якщо людина хоче спостерігати з іншого часового поясу – достатньо вписати своє місто на сайті timeanddate.com та отримати повну інформацію про час, траєкторію та інші деталі затемнення.

Ще одна важлива подія

27 липня має також статися велике протистояння Марса – коли він наближається до Землі і відстань між двома планетами досягає менш ніж 60 мільйонів кілометрів.

Тож побачити можна буде не лише «кривавий місяць», але також і Марс, який буде розташований трохи нижче. Щоправда, він буде на вигляд не більшим, ніж яскрава зоря, пояснив Крячко. Тому для того, щоб його краще роздивитися, необхідно «озброїтися» телескопом.

Наступні, щоправда, менш довші за тривалістю місячні затемнення, за даними НАСА США, можна очікувати 21 січня та 16 липня 2019 року, 10 січня, 5 червня і 5 липня 2020 року та 30 листопада 2020 року.

Вплив на знаки зодіаку

Місячне затемнення 27 липня 2018 року вплине на всі без винятку знаки Зодіаку. Але в особливій зоні ризику опинилися Тельці, Леви, Скорпіони і Водолії, передає “Главред”.

Тельців чекають серйозні зміни в сфері роботи та кар’єри – аж до зміни роботи або посади. Зірки радять їм бути більш цілеспрямованими і витривалими.

Скорпіонам варто уважніше стежити за справами сімейними, особистими, тобто всім, що пов’язано з домом. При цьому їм варто поменше уваги звертати на критику зі сторони.

Зміни в особистому житті астрологи пророкують і Левам: можливо, вони зустрінуть кохання всього свого життя саме в цей день, так що варто уважніше дивитися навкруги.

Водоліям захочеться змін, причому кардинальних. Однак пам’ятайте, що затемнення – не час починати нові серйозні проекти, краще завершити старі справи.

А тепер про інші знаки Зодіаку.

Овен. Плани можуть змінитися в будь-який момент, все завалиться, як картковий будиночок (або кар’єра Кевіна Спейсі з однойменного серіалу). Всьому виною брак інформації або погана підготовка. Так що планувати справи на період кривавого місячного затемнення 27 липня 2018 варто з особливою ретельністю, а за авантюрні проекти краще не братися.

Близнюки. Головний ворог цього періоду – плітки. Так що варто тримати за зубами свого язика  і уважно слухати, що говорять про тебе оточуючі, на корені припиняючи будь-які пересуди.

Рак. Може загостритися почуття заздрості, а вона – поганий порадник у справах, та й на самооцінку впливає негативно. Тому варто згадати про власні перемоги в житті  і зайнятися завершенням своїх проектів, без оглядки на чужі.

Діва. “Навіть якось тягне влаштувати скандал”, – ця фраза з радянської комедії стане девізом дня. Однак пам’ятайте, що в місячні затемнення фахівці настійливо рекомендують тримати емоції під контролем: не провокувати інших і не піддаватися на провокації самому.

Ваги. У цей період варто особливо уважно прислухатися до своєї інтуїції  і не боятися невеликих змін.

Стрілець. Представників знака буде тягнути на “подвиги”. А ось завершення старих справ буде сприйматися як рутина, від якої захочеться втекти. Але краще просто зайнятися спортивним бігом, а з новими проектами трохи пригальмувати.

Козеріг. День гарний в матеріальному плані. Однак пам’ятайте: якщо хтось попросить поділитися багатствами – робити цього не варто, так як в місячні затемнення не рекомендується позичати в борг і позичати самому.

Риби. Для багатьох цей день стане початком нової смуги в житті, тому до всіх справ в цей період варто ставитися вдумливо й обачно, щоб смуга виявилася “білою”.

Раніше астролог Влад Росс прогнозував, що “криваве” місячне затемнення поблизу Марса може спровокувати напружену ситуацію і навіть війну.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх