Наш земляк Ігор Гелуненко братиме участь у “Танцях з зірками” на 1+1

У новому сезоні проєкту «Танці з зірками» братиме участь наш земляк Ігор Гелуненко. На паркет він вийде в парі з акторкою театру та кіно, фіналісткою «Голосу країни» Дариною Петрожицькою.

Ігор Гелуненко вперше братиме участь у шоу «Танці з зірками», та у танцях він з самого малечку. З 5-річного віку займався з хореографом Світланою Фроловою, яка приїздила в Борову з Ізюма. Після Борівської школи закінчив Сумське вище училище мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського (хореограф-постановник), потім Київський національний університет культури і мистецтв (магістр хореографії).

Зараз Ігорю 27 років. Давно мешкає в Києві. Тривалий час працював у театрі FantaziaNew керівником ансамблю «FantaziaDance». Зараз є учасником відомого шоу-балету «Freedom» Олени Коляденко. У складі шоу-балету виступає на сцені разом з Монатіком, Ольгою Поляковою, Павлом Зібровим та іншими зірками української естради.

Лауреат Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів.

Партнерка Ігоря по «Танцях з зірками» Дарина Петрожицька» говорить: «У мене суперкрутий партнер! Людина, якій я довіряю, і який мене мотивує, змушує працювати. Коли ми розучували пару “па” для знімань промо, а у мене щось не виходило, він називав мене – “пиріжок”, а коли виходило – “бальниця”, і це мене тішить. Ми з ним обоє новенькі на “Танцях з зірками”, і може від цього нам так комфортно одне з одним. Подивимося, що буде між нами на паркеті»

https://www.facebook.com/tanci1plus1/videos/278518976579556/?v=278518976579556

Нагадаємо, прем’єра нового сезону “Танці з зірками” відбудеться цієї осені на “1+1”. Наразі вже відомі імена трьох суддів нового сезону: Катерина Кухар, Влад Яма та Григорій Чапкіс оцінюватимуть танцювальні здібності зіркових учасників у новому сезоні шоу.

Точно відомі імена шістьох учасників: Олег Винник, партнеркою якого у шоу стала Олена Шоптенко; Надія Мейхер, яка вийде на паркет з Кирилом Васюком; Санта Дімопулос, яка змагатиметься за перемогу у шоу з партнером Максом Леоновим, Тарас Цимбалюк у парі з Яною Заєць та Дарина Петрожицька з Ігорем Гелуненком. Також є інформація, що до учасників цього сезону приєдналися  фронтвумен українського гурту “The Hardkiss” Юлія Саніна, солістка гурту “НеАнгели” Слава Камінська (справнє ім’я Ольга Кузнєцова); популярний білоруський телеведучий в Україні Дмитро Танкович; Олена Савраненко – українська реп-виконавиця, яка відома під псевдонімом Alyona Alyona; учасник гурту Mozgi Олексій Завгородній (Позитив).

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2020 ·   Увійти   · Наверх