НАШ ЗЕМЛЯК З ШИЙКІВКИ ІВАН ВІННІК ОТРИМАВ ЗВАННЯ ГЕРОЙ УКРАЇНИ

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння українському народу Президент, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко присвоїв знання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» підполковнику Івану  Вінніку.

Президент повідомив про рішення присвоїти звання Герой України захиснику рідної землі – підполковнику Івану Івановичу Вінніку, командиру механізованого батальйону 30-ї окремої механізованої бригади оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних Сил України під час передачі військової техніки та озброєння Збройним Силам України в ході робочої поїздки до Хмельницької області.

«Іван Віннік сьогодні у строю воїнів, що отримують бойову техніку. За його плечима бої за Савур-Могилу, Міусинськ, Червона Поляна, Лутугіно, Білокам’янка, Щастя та інші населені пункти. Значна кількість знищеної ворожої техніки. Та головне – підполковник Віннік, а у 2014 році під Савур-Могилою тоді ще капітан Віннік, показав виняткову сміливість, вмілість, витримку та мужність у бою. Виходив з найскладніших, часом здавалося б безнадійних, ситуацій», – підкреслив Президент.

Глава держави вручив підполковнику Івану Вінніку найвищу державну нагороду.

Вітаємо нашого земляка!

Іван Віннік народився і виріс в Шийківці в багатодітній родині. Ще у шкільні роки втратив маму – вона померла від тяжкої хвороби.

Його хрещена згадує, як у 10-му класі хлопець отримав незначну травму, з якою довелося звернутися до лікарні. Замість мами Ваню супроводжувала хрещена і назавжди запам’ятала, як тоді пожартував борівський хірург. «Це ти спеціально зробив, щоб у армію не йти?» – запитав лікар. Звичайно, він тоді ще не міг знати, що перед ним майбутній Герой України.

Насправді Іван з дитинства мріяв стати військовим. Тому одразу після школи вступив до Харківського танкового училища, після закінчення якого за розподіленням потрапив до Новоград-Волинського.

З липня 2014 року Іван Віннік захищає Україну на східних рубежах. Вдома у Новград-Волинському на нього чекає дружина Аня і двоє дітей: школярик Сергій і трирічна донечка Поліна. Минулого року сім’я отримала від держави квартиру, до цього доводилося орендувати житло.

У Шийківці зараз живуть батько, брат і сестра Івана.

Пишаємося нашим земляком, вітаємо з заслуженою найвищою державною нагородою та висловлюємо глибоку вдячність за мирне небо над Борівщиною! Повертайтеся з перемогою.

Слава Україні!

 

За матеріалами сайту Президент України,

Оксана Дудник.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх