Настя Абеляшева з Підвисокого створює унікальну красу своїми руками

Хто сказав, що в селі молодь нудьгує і не має умов для розвитку?  

Настя Абеляшева з Підвисокого повністю спростовує цей вислів. 17-річна дівчина власноруч створює унікальні прикраси (бантики) для волосся, компонує «смачні» букети з цукерок та інших смаколиків, вишиває бісером та гляддю, плете крючком та спицями і мріє стати кондитером.

Я познайомилася з Настею у Фейсбуці. Вона брала участь у конкурсі «Добрих ранків», який нещодавно проводився на сторінці Борова.Інфо. Ми з вами мали можливість протягом кількох днів поспіль читати гороскопи від Насті Абеляшевої.

Зараз Насті 17. Цього року вона закінчила Підвисочанську школу. Мріє вивчитися на кондитера і відкрити власну кондитерську. А у вільний час – займатися з дітьми у гуртках, вчити створювати красу власноруч.

До 2012 року Настя з родиною мешкала в місті Українськ Донецької області. Саме там вона зацікавилася рукоділлям. Спробувала – вийшло.

  • Мені здається, я все життя цим займаюся, – розповідає Настя. – А почалося все з гуртка орігамі в школі, коли ми ще жили в Українську. В класі запропонували записатися в гурток. Було цікаво. Я спробувала і мені дуже сподобалося.

Там же, в Українську, Настя навчилася плести крючком, спицями, опанувала техніку вишивання бісером і гладдю.

  • Коли переїхали у Підвисоке, найбільш незвично було у школі. В Українську в нашому класі було 24 учні, а тут – двоє. Та і гуртків таких у Підвисочанській школі, на жаль, не було, – ділиться юна майстриня.

Та, незважаючи на відсутність улюблених гуртків, дівчинка не полишила своє хобі. На допомогу прийшов інтернет.

Близько року тому Настя захопилася виготовленням бантиків. Завдяки майстер-класам в інтернеті швидко опанувала цю справу. Спочатку зробила для себе, потім подарувала одній дівчинці в селі. Мамі дівчинки сподобалися такі прикраси для волосся ручної роботи і вона замовила ще. Так почалися перші замовлення.

Наразі бантики Насті Абеляшевої продаються у Боровій в магазині «Мастерская чудес».

Крім того, нещодавно Настя створила групу «Бантики от Настеньки» у соцмережі Фейсбук. Тут ви можете познайомитися з її роботами, обрати те, що до вподоби і зробити замовлення.

Прєднуйтесь до групи – підтримайте нашу юну майстриню.

А я від щирого серця бажаю Насті успіхів на шляхах дорослого життя, прихильності долі, здійснення мрій і справжнього, щирого кохання, яке б дарувало крила і надихало на творчість.

Оксана Дудник

 

 

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх