Непоправна втрата

Сьогодні передчасно, на 64-му році життя, назавжди покинув цей світ наш земляк, людина з великим серцем, щирою душею і щедрою вдачею – Віктор Васильович Северин.

Біда прийшла зненацька, не попереджаючи, без права вибору чи можливості відтермінування – серце чоловіка перестало битися прямо за кермом автомобіля.

Віктор Васильович усе своє життя присвятив сільському господарству, багато років пропрацював головним агрономом в агрофірмі «Новий шлях» і був великим професіоналом своєї справи. Мав багато професійних відзнак і нагород різного рівня. Завдяки його безцінним знанням, досвіду і відданості улюбленій справі а/ф «Новий шлях» завжди займала передові позиції в районі.

Усі, хто знав Віктора Васильовича Северина, любили і поважали його за чуйне ставлення до людей, толерантність, мудрість і оптимізм, готовність завжди прийти на допомогу.

Він був щасливим чоловіком, батьком, дідусем.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким покійного, поділяємо їхнє горе. Розуміємо гіркоту втрати усіх, хто знав, любив і поважав Віктора Васильовича. Це важко пережити і ще важче усвідомити.

Він назавжди залишиться в наших серцях.

Вічна памʼять.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2022 ·   Увійти   · Наверх