Нові штрафи за порушення правил паркування

В Україні 27 вересня починають діяти нові штрафи за порушення правил паркування, з приводу яких велися довгі суперечки.

Тепер власника авто зможуть визнати правопорушником автоматично, його присутність не обов’язкова. Допоможе спеціальний додаток, який фіксує місце, час, дату і GPS-координати автівки. Інформація про це буде вноситися до реєстру адмінпорушень. Постанову зі штрафом залишатимуть під двірником на лобовому склі або відсилатимуть на адресу власника, – передає ТСН.
Також власників авто контролюватимуть камери. У спеціальних центрах дані з них будуть оброблятися.
“Якщо машину помітять десь на газоні або на тротуарі – чекайте штрафні бали. Їх нарахують за перші два порушення. Ще є шанс на реабілітацію, але на третій раз буде гірше, коли за адресою прийде “лист щастя”. Звичайно, якщо вас застануть на місці злочину, то протокол вручать в руки “, – йдеться в повідомленні.
Найбільший штраф накладуть за зайняте місце для людей з інвалідністю: від 1020 до 1700 гривень. За несуттєве порушення, якщо авто не заважає руху інших машин, пішоходів або велосипедистів – штраф 255 гривень.
Якщо заплатити за 10 днів – буде знижка, свідчать нові правила.
“Якщо ваша машина заважає і істотно загрожує безпеці інших людей, викладете 510 гривень. Як визначити -” істотно” або “не суттєво” – новий закон пише про конкретні 17 випадків”, – сказано в сюжеті.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх