ОСОБЛИВИЙ ПОРЯДОК РОБОТИ ПРОКУРАТУРИ В ПЕРІОД КАРАНТИНУ

В період карантину органи прокуратури пропонують громадянам звертатися до них онлайн, поштою або по телефону.

Розгляд звернень і запитів громадян та їх особистий прийом є невід’ємною частиною функціональної діяльності прокуратури. Роботі зі зверненнями громадян приділяється постійна увага прокурорами всіх рівнів.

На підставі Закону України «Про звернення громадян» громадяни мають право звернутися до органів державної влади, місцевого самоврядування, об’єднань громадян, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, засобів масової інформації, посадових осіб відповідно до їх функціональних обов’язків із зауваженнями, скаргами та пропозиціями, що стосуються їх статутної діяльності, заявою або клопотанням щодо реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення.

Таким чином, кожен має право звернутися до Борівського відділу Ізюмської місцевої прокуратури із зауваженнями, скаргами та пропозиціями з питань, що відносяться до функцій органів прокуратури, а також з заявою або клопотанням, якщо Ви є учасником кримінального провадження.

Однак, у відповідності до Закону України від 17.03.2020 № 530-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13.03.2020 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», уведеного в дію Указом Президента України від 13.03.2020 № 87, постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» (зі змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 “Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (зі змінами), Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», наказів виконувача обов’язків Генерального прокурора від 12.03.2020 № 141 та від 13.03.2020 №147, ТИМЧАСОВО ОБМЕЖЕНО ДОПУСК ДО АДМІНІСТРАТИВНИХ БУДІВЕЛЬ ОРГАНІВ ПРОКУРАТУРИ ТА ВСТАНОВЛЕНО ОСОБЛИВИЙ ПОРЯДОК ЇХ РОБОТИ.

У зв’язку з цим на час дії карантину на всій території України ПРОВЕДЕННЯ ОСОБИСТОГО ПРИЙОМУ ЗАЯВНИКІВ, ЗАПИТУВАЧІВ ІНФОРМАЦІЇ, ДЕПУТАТІВ УСІХ РІВНІВ В ОРГАНАХ ПРОКУРАТУРИ ПРИЗУПИНЯЄТЬСЯ.

Водночас звернутися до Борівського відділу Ізюмської місцевої прокуратури Ви можете з письмовим зверненням:

– поштою на адресу Борівського відділу Ізюмської місцевої прокуратури: вул. Центральна, 21,  смт. Борова, Борівського району Харківської області, а також на адресу керівництва Ізюмської місцевої прокуратури: вул.Донця-Захаржевського, 4, м. Ізюм Харківської області.

– на електронну пошту:    zvern-iziumska-mistseva@prok.kh.ua

 або, зателефонувавши на телефон «гарячої лінії» (в робочий час) за номером (05759)6-13-82.

Враховуючи реалії сьогодення, які вимагають дотримання правил карантину, просимо Вас з розумінням поставитися до цього та реалізовувати своє право на звернення шляхом направлення письмових заяв, звернень, клопотань та запитів на адресу органу прокуратури.

ДЯКУЄМО ЗА ПОРОЗУМІННЯ!

БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я ВАМ ТА ВАШИМ РОДИНАМ!

Борівський відділ Ізюмської місцевої прокуратури

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх