Освітяни Борівщини відзначили професійне свято

Цієї п’ятниці у Борівському районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня працівника освіти України.

Освітян Борівщини зі сцени привітали голова Борівської райдержадміністрації Віталій Кіян, голова районної ради Олена Клименко, Борівський селищний голова Олександр Тертишний, депутат Харківської обласної ради Микола Кириченко та начальник відділу освіти Борівської райдержадміністрації Тетяна Бондарівська.

За традицією святкування, нагородили кращих професіоналів галузі освіти, які у минулому навчальному році показали високу результативність своєї роботи. Нагороди отримали  вчителька географії Борівської школи №1 С.В.Галуза, учень якої В.Кавун став призером обласного етапу олімпіади з географії; вчителька української мови та літератури, англійської мови Борівської школи №1 І.Ю.Кисіль, учень якої М.Кисіль виборов 3 місце на конкурсі робіт Малої академії наук; вчитель фізкультури, тренер В.А.Мизюк за перемоги дівочої футбольної команди; вчитель історії В.Ф.Мальований (Шийківська школа) та вчителька хімії Т.І.Шкиль (Борівська ЗОШ №2) – за використання у своїй роботі ІКТ та перемогу в конкурсі на кращий вчительський сайт; вихователька Борівського ДНЗ №3 «Золота рибка» С.К.Голик за успішну участь у конкурсі «Кращий вихователь Харківщини». Відзначили також і педагогів Борівського будинку дитячої та юнацької творчості, вихованці яких показують високий результат на творчих виставках та конкурсах.

Названим вчителям були вручені дипломи відділу освіти та сертифікати на 3 тисячі гривен від Борівської районної державної адміністрації. Учні-переможці отримали сертифікати на 1 тис.грн. Дівочій спортивній команді сертифікат на 1 тис.грн. подарував обласний депутат М.О.Кириченко. Виховательку ДНЗ №3 грамотою та сертифікатом на 1500 грн. привітав селищний голова О.В.Тертишний.

Привітали на святі також педагогів-пенсіонерів і молодих спеціалістів.

Під час святкового концерту на сцені Борівського РБК виступили колективи усіх шкіл району, які спеціально до свята підготувати вітальні концертні номери. Також своїми талантами порадували глядачів гуртківці БДЮТ, дитячі танцювальні колективи, професійні музиканти та артисти-аматори.

(Фото із соцмережі фейсбук)

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх