Передвиборча агітація на інтернет-ресурсах Борова.INFO: запрошуємо політичні партії та кандидатів

Сьогодні, 5 вересня 2020 року, в Україні офіційно розпочався виборчий процес. А 25 жовтня 2020 року ми з вами підемо на виборчі дільниці обирати голову нашої громади та депутатів Борівської селищної, Ізюмської районної і Харківської обласної рад.

Перша інтернет-газета Борівщини «Борова.Інфо» запрошує до співпраці політичні партії, кандидатів на посаду Борівського селищного голови та у депутати місцевої ради.

Ви можете розмістити свою політичну рекламу та інформацію на наших ресурсах: сайт http://borova.info/ ,  сторінки Борова.Інфо у соцмережах facebook та instagram, телеграм-канал https://t.me/borova_info та група Борова Інфо Group у facebook.

Щодня інформацію на наших ресурсах в середньому переглядає близько 2,5 тисяч інтернет-користувачів. Охоплення окремих дописів сягає понад 9 тис.осіб.

Серед наших читачів 70% – жінки, 30% – чоловіки. Нас читають люди у віці 35-44 років (29%),  45-54 років (21%), 25-34 роки (20%), 55-64 роки (17%), 65+ (6%), 18-24 роки (5%), 13-17 років (2%).

Переглядають наші дописи у соцмережах з Борової, Харкова, Києва, Ізюма, Куп’янська, Львова, Москви, Краматорська, Слов’янська та інших міст України і світу. Та найбільше наших читачів, усе ж таки, проживає на території Борівського району і Харківської області.

У передвиборчий період усім політичним партіям і кандидатам ми надаємо рівні можливості.

Ми можемо розмістити на своїх ресурсах надані вами готові матеріали і інформацію.

Можемо самі написати для вас і про вас статтю, створити повноцінну історію чи інший журналістський матеріал за вашим замовленням.

Ми редагуємо рекламні тексти, які нам дають для публікації, або пишемо їх самі. Зміни узгоджуємо з рекламодавцями. Для нас важливо зберегти цілісну стилістику та стандарти в усіх частинах матеріалу.

Обов’язкова умова: мова усіх матеріалів — українська.

Усі матеріали передвиборчої агітації маркуються позначкою «PR» або після статті зазначається: «Інформація розміщена на правах передвиборчої агітації».

Ми можемо відмовити у публікації ваших матеріалів, якщо вони містять:

 • мову ворожнечі;
 • особисті образи;
 • не доведені в суді звинувачення у злочинах, правопорушеннях на адресу інших осіб;
 • заклики до захоплення влади, насильницької зміни конституційного ладу або територіальної цілісності України;
 • пропаганду війни, насильства та жорстокості;
 • розпалювання расової, національної, релігійної ворожнечі;
 • ознаки порнографії;
 • заклики до вчинення терористичних актів та інших кримінально караних діянь;
 • пропаганду комуністичного та/або націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів та їхньої символіки;
 • популяризацію або пропаганду держави-агресора та її органів влади, представників органів влади держави-агресора та їхніх дій, що створюють позитивний образ держави-агресора, виправдовують чи визнають правомірною окупацію території України;
 • ознаки втручання в особисте і сімейне життя особи, крім випадків, передбачених законом.

А також, якщо ваші матеріали

 • можуть заподіяти шкоду суспільству, честі і гідності особи;
 • розголошують будь-яку інформацію, яка може призвести до вказання на особу неповнолітнього правопорушника без його згоди і згоди його законного представника.

Вартість і варіанти розміщення політичної реклами на інтернет-ресурсах Борова.Інфо:

 1. Поширення вами вашого готового матеріалу у групі Борова Інфо Group у facebook – 50 грн.
 2. Безліміт на поширення ваших готових рекламних матеріалів у групі Борова Інфо Group у facebook протягом 1 місяця – 500 грн (для першого замовника – 250 грн).
 3. Закріплення вгорі стрічки в групі – 1 день 100 грн (одне оголошення може бути закріплене не більше 5 днів).
 4. Публікація інформації на сайті http://borova.info/ з поширенням на сторінках Борова.Інфо у соцмережах facebook та instagram, на телеграм-каналі https://t.me/borova_info та у групі Борова Інфо Group у facebook:
 • готова стаття +1 фото – 250 грн;
 • Готова стаття +1 фото +1 відео – 300 грн;

+30 грн за кожне додаткове фото.

 1. Написання статті, інтерв’ю, створення іншого журналістського матеріалу за вашим замовленням – від 500 до 1000 грн, в залежності від складності і об’єму.
 2. Розміщення готових матеріалів на сторінках Борова.Інфо у соцмережах facebook та instagram, на телеграм-каналі https://t.me/borova_info (без розміщення на сайті) – 200 грн.

Усі розрахунки здійснюються через ФОП Дудник О.Г.

Щодо розміщення передвиборчої реклами звертайтеся за телефоном: 050-216-76-48, або пишіть: borova.info2017@gmail.com

Ми готові розглянути й інші формати рекламної співпраці.

Оксана Дудник

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх