Перша смерть від коронавірусу в Борівському районі: що відомо

Минулого тижня у Куп’янській лікарні помер житель с.Піски-Радьківські. Чоловікові було 63 роки. COVID-19 у нього діагностували посмертно.

Як розповіли у Борівській ЦРЛ, пенсіонер проживав у с.Піски-Радьківські. Де саме інфікувався коронавірусом невідомо, оскільки жодного відношення до психоневрологічного інтернату не мав.

Близько тижня чоловік лікувався вдома, отримував призначення від сімейного лікаря. У суботу, 13 червня, через погіршення самопочуття за направленням сімейного лікаря його госпіталізували до інфекційного відділення Борівської ЦРЛ. Хворий скаржився на слабкість, пітливість, сухий кашель, зміну смакових якостей та підвищену температуру тіла до 39 градусів.

Швидкий експрес-тест на коронавірус виявився негативним, ПЛР-тестування (аналіз проводиться в лабораторії м.Харків) дало сумнівний результат, а рентгенівський знімок показав двосторонню пневмонію в запущеному стані.

У неділю, 14 червня, через відсутність позитивної динаміки в лікуванні, хворого перевели до Куп’янської лікарні. В середу, 17 червня, чоловік, на жаль, помер. COVID-19 у нього діагностували посмертно. Із супутніх захворювань мав гіпертонію ІІ ступеню.

Близькі та рідні померлого, які контактували з ним в період хвороби, наразі знаходяться на самоізоляції.

Висловлюємо щирі співчуття родині померлого з приводу тяжкої втрати.

Закликаємо усіх наших читачів пам’ятати про небезпеку і не нехтувати засобами індивідуального захисту у громадських місцях. Бережіть себе і своїх близьких: носіть маски, мийте руки, зберігайте соціальну дистанцію.

За інформацією Харківського обласного лабораторного центру станом на 22 червня у Борівському районі зафіксовано 32 підтверджених випадки захворювання на  COVID-19.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх