Первинна медицина Борівщини отримає сучасне лабораторне обладнання

Проект Борівського районного центру первинної медико-санітарної допомоги на придбання сучасного лабораторного обладнання став одним з переможців обласного конкурсу міні-грантів

Конкурс впроваджувала Харківська обласна рада в рамках проекту «Ефективна первинна медицина в громаді»,  тривав він з 28 березня по 12 травня 2019 року.

За словами координатора програми міні-грантів Галини Пронькіної, на конкурс було подано 54 проектні заявки: 26 від Центрів первинної медичної допомоги та 28 від органів місцевого самоврядування області, на території яких функціонують заклади первинної ланки медицини. Конкурсна комісія відібрала 12 проектів, які реалізовуватимуть у Харківській області. Загальна сума на підтримку цих проектів складає 2 999 104 грн. Серед них і проект “Придбання сучасного лабораторного обладнання для КНП “Борівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги”. На реалізацію проекту з обласного бюджету буде виділено 264 000 грн.

«Згідно з результатами оцінювання та рекомендаціями експертів, проекти, які ми підтримуємо цього року, стосуються модернізації медичних закладів та придбання нового обладнання, що дасть змогу мешканцям територіальних громад області отримати більш доступну та якісну медичну допомогу», – зазначила Пронькіна.

Переможцями конкурсу стали:

– КНП Балаклійської районної ради «Балаклійський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»;

– Старосалтівська селищна рада Вовчанського району;

– КП «Чугуївський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Чугуївської міської ради Харківської області;

– Красноградська міська рада;

– Безлюдівська селищна рада Харківського району;

– КНП Харківської районної ради «Центр первинної медичної допомоги №5» Харківського району;

– КНП «Центр первинної первинної медико-санітарної допомоги Шевченківського району» Шевченківської районної ради;

– КНП «Борівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Борівської районної ради;

– Нововодолазька селищна рада Нововодолазького району;

– Малоданилівська селищна рада Дергачівського району;

– КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Барвінківського району» Барвінківської районної ради;

– П’ятигірська сільська рада Балаклійського району.

Наступним кроком буде укладання угод на виконання проектів між Координатором проекту – Харківською обласною радою та конкурсантами-переможцями конкурсу.

Команди реалізовуватимуть проекти з червня по листопад 2019 року.

Ознайомитися зі списком переможців можна за посиланням: https://bitly.su/4OlRTGyP

Довідково: Конкурс міні-грантів є частиною проекту «Ефективна первинна медицина в громаді», який реалізується в рамках програми ЄС «Підтримка громадянського суспільства, місцевих влад та прав людини в Україні» та фінансується Європейським Союзом. Конкурс планується в два етапи: перший – у 2019 році, другий – у 2020.

Проект реалізується Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області, ГО «Агенція змін «Перспектива» та ГС «Українсько-Німецька Медична Асоціація». Координатор – Харківська обласна рада.

Проект створено задля розбудови ефективної первинної медико-санітарної допомоги у громадах Харківської області шляхом підвищення обізнаності громадськості про медичну реформу, навчання та консультування лікарів, керівників медзакладів та представників місцевого самоврядування, надання міні-грантів для покращення медичних послуг та вивчення кращих місцевих та міжнародних практик.

Джерело: http://association.kharkov.ua

 

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх