Підприємці Харківщини можуть отримати 2500€ на розвиток бізнесу

На гранти у розмірі до € 2500 можуть претендувати внутрішньо переміщені особи або місцеві мешканці Харківської області віком від 18 до 60 років, які ведуть бізнес не менше року та не отримували раніше гранти за програмами Міжнародної Організації з Міграції (далі – МОМ).
Грант надається на розширення наявного бізнесу, шляхом оплати рахунків за придбання обладнання, інструментів, меблів тощо. На закупівлю витратних матеріалів може бути використано лише до 10% від суми гранту.
Грант не фінансує: оренду приміщення чи обладнання; купівлю вживаного обладнання чи транспортних засобів; послуги (юридичні, зі створення реклами, інтернет-сайтів тощо); купівлю тварин чи саджанців.
Вимоги до учасників: досвід підприємницької діяльності, активний бізнес, наявне свідоцтво ФО-П, ПП чи ТзОВ (одноосібним власником якого є заявник).
Фінансування здійснюється Федеральним урядом Німеччини через німецький Банк Розвитку KfW, в рамках проекту «Зміцнення самозабезпечення внутрішньо переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні», який реалізується МОМ. Виконавчий партнер проекту на Харківщині – Громадська організація «Шлях до життя».
В рамках проекту відбудеться безкоштовний дводенний тренінг з питань аналізу ринку, маркетингу та просування товарів чи послуг, юридичних аспектів приватного підприємництва, планування фінансів, нюансів бухобліку та податкової звітності, підготовки бізнес-планів.
Для участі у проекті необхідно заповнити онлайн-форму за посиланням:
https://ee.humanitarianresponse.info/x/#YYAx, пароль: courses
Після заповнення форми потрібно зв’язатись з контактною особою від ГО «Шлях до життя» за телефоном 095-324-03-70 (Людмила) для підтвердження своєї участі у проекті.
Орієнтовний дедлайн заявок для першої групи (30 осіб) – до 1 червня. На черзі буде створено ще 2 групи по 30 осіб. Прийом заявок триватиме до завершення формування тренінгових груп. Відбір відбувається на конкурсній основі.
За більш детальною інформацією можна також звертатись до контактної особи з ГО «Шлях до життя» Людмили за телефоном 0953240370.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2020 ·   Увійти   · Наверх