ПІДВИСОЧАНСЬКА ШКОЛА ЙДЕ НА КАРАНТИН

Рішення про перехід Підвисочанської школи на навчання з елементами дистанційних технологій прийняли сьогодні, 24 лютого, на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Борівської селищної ради.

Селищний голова, голова комісії з питань ТЕБ і НС Олександр Тертишний повідомив членам комісії про погіршення епідеміологічної ситуації на території Борівської громади.

Станом на 24 лютого на території громади зареєстровано 664 випадки захворювання на COVID – 19 від початку пандемії. 25 з них стали летальними. Лише від початку лютого в громаді ковід діагностували у 132 осіб.

Зокрема, коронавірус підтвердився у керівника та двох вчителів Підвисочанської ЗОШ І-ІІІ ступенів. В школі навчається 60 учнів і вони всі контактували з педагогами, що захворіли.

Тому комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Борівської селищної ради прийняла рішення призупинити навчальні заняття у Підвисочанській школі та перевести учнів на навчання з елементами дистанційних технологій на 14 календарних днів.

Нагадаємо, минулого тижня на дистанційне навчання були переведені Борівська ЗОШ №1 та Піско-Радьківська ЗОШ. У такому ж режимі навчаються три класи Богуславської школи.
Селищний голова Олександр Тертишний звертається до всіх жителів Борівщини з проханням дотримуватися протиепідемічних вимог, не порушувати встановлені Урядом карантинні обмеження, піклуватися про своє здоров’я і своїх близьких.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх