Піско-Радьківська школа залишається на дистанційному навчанні

Рішення про продовження дистанційного навчання ще на тиждень у Піско-Радьківській школі прийняли сьогодні, 4 березня, на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Борівської селищної ради.
На цьому тижні стало відомо про нові випадки захворювання на COVID-19 серед працівників та учнів Піско-Радьківської школи. Враховуючи таку ситуацію комісія вирішила не відновлювати навчальні заняття в освітньому закладі і продовжити для учнів цієї школи навчання з елементами дистанційних технологій до 12 березня включно.
Нагадаємо, навчальні заняття у Піско-Радьківській ЗОШ І-ІІІ ступенів та в Окружному опорному закладі «Борівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1» були призупинені 19 лютого терміном на 14 днів. Учнів перевели на навчання з елементами дистанційних технологій. Завтра навчання в опорній школі буде відновлено, а Піско-Радьківська проводитиме заняття дистанційно ще тиждень.
На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх