ПІСЛЯ КАНІКУЛ ШКОЛЯРІ ГРОМАДИ НАВЧАТИМУТЬСЯ ДИСТАНЦІЙНО

Рішення про дистанційне навчання прийняла комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Борівської селищної ради на засіданні 25 березня.

Виконуюча обов’язки голови комісії з питань ТЕБ та НС селищної ради, заступник селищного голови Карина Шевченко довела до відома членів комісії статистичні дані щодо захворюваності на COVID-19 на території громади.

Так, за період з 01.03.2021 по 24.03.2021 року було зроблено 265 ПЛР-тестів на ковід, з яких 162 виявились позитивними.  Серед осіб, що захворіли, 24 учні та 13 вчителів загальноосвітніх шкіл Борівської територіальної громади.

Тож за результатами обговорення ситуації комісія прийняла рішення призупинити навчальний процес в закладах загальної середньої освіти Борівської територіальної громади та перевести учнів на навчання з елементами дистанційних технологій з 29.03.2021 до 05.04.2021 року.

Контроль за дотриманням маскового режиму, соціальної дистанції, заходів дезінфекції у місцях скупчення великої кількості людей (громадському транспорті, торгівельних майданчиках, магазинах, тощо) та інших вимог Постанови КМУ від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання  поширенню гострої респіраторної  хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»  на території Борівської територіальної громади забезпечує сектор поліцейської діяльності №1 Ізюмського районного управляння поліції ГУНП.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх