Письменник Володимир Вакуленко-К. зустрівся з борівчанами

23 березня Борову відвідав письменник з Ізюмщини Володимир Вакуленко-К. За один день автор десяти книг для дорослих і дітей, поет, прозаїк та перекладач, лауреат пʼяти престижних літературних конкурсів, провів чотири зустрічі.

Спочатку літератор поспілкувався з наймолодшими школярами Борівської ЗОШ №1. В актовій залі опорної школи учні 1-2-х класів разом з автором виконували веселі руханки, слухали віршики, змагалися у промовлянні скоромовок, а переможці отримували призи – дитячі книжечки, які заздалегідь приготувала для них Борівська районна громадська організація “Суспільна Служба України”.

Зустріч зі старшокласниками пройшла у більш серйозній атмосфері. Автор розповідав про себе, ділився досвідом, читав свої твори.

У Борівській центральній районній бібліотеці для дітей Володимир Вакуленко-К. знову присвятив себе дитячій аудиторії. Він швидко встановив контакт з найменшими читачами та завоював їхню прихильність настільки, що маленькі шанувальники навіть не хотіли його відпускати.

Далі відбувся “дискусійний “круглий” стіл в позі чотирикутника з десертом на десерт”, – як назвав зустріч з однодумцями у читацькій залі ЦРБ сам літератор. Учасники «круглого» столу спілкувалися понад дві години: слухали автора, ставили запитання, ділилися своїм досвідом та думками, дискутували. Говорили про літературу, історію, історію в літературі і навпаки тощо.

Володимир Вакуленко-К. декламував вірші зі своєї нової книги «УБД – реінкарнація». Саме з цією збіркою у лютому цього року він став переможцем престижного літературного конкурсу серед письменників України «Українська революція 1917-1921 років» в номінації «Поезія», який був затверджений розпорядженням КМУ у 2016 році і проводився Міністерством культури України.

Найбільше присутніх вразив вірш, написаний Володимиром ще у 2008 році. У творі буквально описувались події, які відбулися в Україні значно пізніше – революція, втрата Криму, війна, загроза втрати нашої державності…

Кажуть, що поети мають дар передбачення. Під час зустрічі Володимир Вакуленко-К. поділився своїми передчуттями щодо подальшого розвитку подій в Україні і зазначив, що війна на сході скоро закінчиться. Тож маємо надію, що і цього разу поет виявиться пророком.

Оксана Дудник.

(Приносимо вибачення за поганий звук, причина у відсутності відповідного якісного обладнання)

 

 

 

 

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх