Подарунок книжкового клубу «Полімент»

Минулого року ветерани внутрішніх справ Харківщини, на базі обласного Будинку поліції, заснували літературний клуб «Полімент».

Клуб підготував та видав перший номер літературного альманаху, в якому зібрані літературні твори ветеранів міліції і нинішніх працівників поліції  Харківської області.

Тематика альманаху різноманітна. Це і ліричні поетичні твори, роздуми про сутність життя, витоки віри, духовності, байки, оповідки. Та все ж, головною тематикою альманаху є твори про повсякденну роботу органів правопорядку, боротьбу зі злочинністю. Це документалістика, – оповідання про конкретних співробітників міліції які жили і працювали заради утвердження правопорядку і законності на території Харківщини.

До збірки також включено оповідання нашого земляка – Олександра Малія, який нещодавно завітав до Борівської районної бібліотеки та передав в подарунок декілька екземплярів альманаху.

 

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх