Посилено відповідальність батьків щодо здобуття дітьми дошкільної освіти!

Шановні батьки!

Адміністрація Борівського ДНЗ № 3 «Золота рибка»  звертає Вашу увагу, що згідно із законодавством України посилено відповідальність батьків щодо здобуття дітьми дошкільної освіти.

Витяг із Закону України «Про дошкільну освіту»

Стаття 8. Роль сім’ї у дошкільній освіті:

п. 3. Батьки або особи, які їх замінюють, несуть відповідальність перед суспільством і державою за розвиток, виховання і навчання дітей, а також збереження їх життя, здоров’я, людської гідності.

Стаття 9. Здобуття дошкільної освіти:

п.4. Відповідальність за здобуття дітьми дошкільної освіти покладається на їхніх батьків, а дітьми, позбавленими батьківського піклування, – на осіб, які їх замінюють.

Витяг із Закону України «Про освіту» (набрав чинності 28.09.2017 року)

Стаття 11. Дошкільна освіта:

п.2. Діти старшого дошкільного віку (яким на 01.09. виповнилось               5 років) обов’язково охоплюються  дошкільною освітою відповідно до стандарту дошкільної освіти.

п. 3. Відповідальність за здобуття дошкільної освіти несуть батьки.

Наголошуємо на необхідності звернутися до закладу дошкільної освіти для зарахування Вашої дитини, якщо вона ще не відвідує дитячий садок.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх