Посилено відповідальність за незаконну порубку, перевезення, зберігання та збут лісу

Борівський відділ Ізюмської місцевої прокуратури нагадує про посилення відповідальності за незаконну порубку лісу у зв”язку із змінами у законодавстві та закликає берегти природу.

Наша Борівщина славиться своєю мальовничою природою, своїм водосховищем та могутнім лісом. І обов’язок кожного – дбати про збереження цієї краси, як того вимагає законодавство України.

Борівським відділом Ізюмської місцевої прокуратури постійно здійснюється координація діяльності правоохоронних органів, зокрема, і у сфері запобігання правопорушенням у природоохоронній діяльності.

Завдяки злагодженій роботі правоохоронних органів Борівського району, осіб, винних у вчиненні злочинів проти довкілля, а саме: у незаконному зайнятті рибним промислом та незаконній порубці дерев – притягнуто до відповідальності.

Так, в січні 2019 року вступив в силу черговий вирок суду, яким жителя Борової засуджено за незаконну порубку дерев, котру він здійснив восени 2018 року на території Борівського лісництва та цим завдав шкоди державі майже на 20 тисяч гривень. 

Суд призначив винному покарання за ч.1 ст. 246 Кримінального кодексу України у вигляді штрафу у сумі 5100 грн, застосував спеціальну конфіскацію бензопили, яка була використана при порубці дерев, та зобов’язав відшкодувати спричинені ним матеріальні збитки.

Борівський відділ Ізюмської місцевої прокуратури нагадує, що з 01.01.2019 року внесено зміни до статті 246 Кримінального кодексу України «Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу», якими посилено відповідальність за вчинення даного злочину: мінімальний штраф тепер складає тисячу неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 17 тисяч гривень.

Збережемо природу разом!

 

Борівський відділ

Ізюмської місцевої прокуратури.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх