ПОЖЕЖНА СИГНАЛІЗАЦІЯ В ОПОРНІЙ ШКОЛІ: ТЕПЕР ЗА ВСЕ ПЛАТИТИМЕ ГРОМАДА

В Окружному опорному закладі «Борівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» планують знову розпочати роботи з облаштування системи автоматичної пожежної сигналізації.

Минулого року на ці роботи з обласного бюджету було виділено 970 000 грн. Замовником робіт на той час був відділ освіти Борівської райдержадміністрації, який, за розпорядженням голови РДА Андрія Беседіна, тимчасово очолювала Віта Василець.

Кошти у повному обсязі освоїти не змогли. Підрядник виконав лише частину робіт, за що із загальної суми йому було перераховано 238 000 грн. Залишок коштів у сумі 732 000 грн наприкінці 2020 року довелося повернути з району в обласний бюджет, а пожежна сигналізація так і не була встановлена.

За даним фактом прокуратура порушила кримінальне провадження.

За результатами перевірки Державної служби з надзвичайних ситуацій, опорна школа опинилася під загрозою закриття через відсутність системи автоматичної пожежної сигналізації. Наразі це питання вирішується в судах.

Оскільки відділ освіти Борівської райдержадміністрації вже ліквідований, а кошти безповоротно повернуті в область, цю проблему тепер самотужки має вирішувати Борівська громада. Щоб школа могла функціонувати, Борівська селищна рада має забезпечити облаштування системи автоматичної пожежної сигналізації в будівлі закладу за кошти місцевого бюджету.

Нещодавно на платформі прозорих закупівель Prozorro був проведений конкурс на виконання проєкту “Капітальний ремонт з облаштування системою автоматичної пожежної сигналізації будівлі ООЗ “Борівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Борівської селищної ради імені героя Радянського Союзу В.С. Колесніка”

Тендер на виконання робіт виграла київська фірма ТОВ “Білд-Інвест груп”. Вартість проєкту становить 1 000 015 грн. Роботи будуть виконуватися «з нуля», оскільки та частина робіт, яка була виконана попереднім підрядником, не підлягає продовженню, а матеріали, використані ним в роботі, не придатні для експлуатації в якості пожежної сигналізації.

Оплачуватиметься проєкт з бюджету Борівської селищної ради.

Довідково: за період з 2014 року по 2020 рік включно це був перший випадок повернення коштів з Борівського району в обласний бюджет у зв’язку з тим, що кошти не були освоєні.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх