Пожежу в лісі на Ізюмщині повністю ліквідовано

Рятувальники повідомили про ліквідацію пожежі у лісовому господарстві на Ізюмщині.

Нагадаємо, що напередодні на території Ізюмського лісгоспу, Петрівського лісництва загорівся ліс. До місця події прибули 9 відділень ДСНС на автоцистернах, 4 автоцистерни та трактор лісгоспу, а також мобільна-оперативна група Головного управління ДСНС України у Харківській області. Крім того, на місці події працював пожежний гелікоптер, який здійснював обліт території для оцінки обстановки та масштабів пожежі.

Орієнтовна площа пожежі склала близько 5 га, з них 3.7 га хвойної підстилки молодих хвойних насаджень та 1,3 га підстилки змішаного лісу, що належить Ізюмському лісгоспу, Петрівського лісництва.

Сьогодні до 9-ї години ранку пожежу було повністю ліквідовано.

Всього до ліквідації лісової пожежі збуло залучено сили загальною чисельністю 108 чол. та 25 од. техніки, із них від ДСНС 48 чол. і 9 пожежно-рятувальних автомобілів, гелікоптер Мі-8 ДСНС, від Лісового господарства 10 автоцистерн, 5 тракторів та 60 чоловік працівників лісгоспу.

Джерело

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх