Правоохоронці провели виховні заходи серед школярів

Прокурором Борівського відділу Ізюмської окружної прокуратури Аліною Білоусовою спільно з інспектором ювенальної превенції сектору поліцейської діяльності №1 Ізюмського РУП ГУНП в Харківській області Ганною Семененко та провідним інспектором РС філії ДУ «Центр пробації» в Харківській області Альбіною Зоріною проведено правовиховні заходи для учнів Борівської ЗОШ №1, Богуславської ЗОШ та Чернищанського НВК.

У Борівській ЗОШ №1

Мета заходів – проведення профілактичної роботи щодо запобігання правопорушенням у дитячому середовищі, підвищення рівня обізнаності дітей шкільного віку з правових питань, розвиток у них уміння самостійно робити висновки та аналізувати їх, формування навичок використання отриманих знань при вирішенні реальних життєвих ситуацій, орієнтація дітей, куди і до кого звертатися при вирішенні проблем, порушенні їх прав тощо.

У Богуславській ЗОШ

Також, проведено відповідну роз’яснювально-профілактичну бесіду з учнями про види відповідальності за вчинення ними різного роду протиправних дій, а також щодо недопущення вживання неповнолітніми наркотичних та інших небезпечних речовин.

В Чернещинському НВК

Заходи проходили у формі жвавого спілкування.

Співпраця та комунікація між правоохоронцями та молоддю нашої громади триває, попереду – нові зустрічі в інших навчальних закладах.

Борівський відділ Ізюмської окружної прокуратури

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх