Представники Борівщини беруть участь у засіданні Ради регіонального розвитку

Представники Борівського району беруть участь у засіданні Ради регіонального розвитку, що проходить сьогодні в Києві під головуванням Президента України Петра Порошенка.

Рада регіонального розвитку є консультативно-дорадчим органом при Президентові України.

Борівщину сьогодні на засіданні представляють голова райдержадміністрації Віталій Кіян, генеральний директор СТОВ а/ф «Новий шлях», депутат Борівської районної ради, голова постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, агропромислового комплексу, земельних відносин та використання природних ресурсів, екології Олексій Гомон і голова СФГ «Моноліт» Сергій Супрун.

Як повідомляє Віталій Кіян на своїй сторінці у facebook, розглядаються ключові пріоритети та цілі державної економічної політики, масштабні інфраструктурні проекти, пріоритети у сфері розвитку сільської інфраструктури, підтримки особистих селянських господарств та сільського розвитку у Державному бюджеті 2018 року, оформлення земельних ділянок та укладання договорів оренди землі, модернізація амбулаторій, нова якість медичних послуг у сільській місцевості тощо.

Виступ Президента України на засіданні Ради регіонального розвитку. 

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2022 ·   Увійти   · Наверх