Продовжено термін прийому заявок на літературну премію «Схід Сонця»

Міжнародна літературна дитяча премія «СХІД СОНЦЯ» була започаткована групою активних людей Харківщини на початку квітня поточного року. Відповідно до Положення про Премію, прийом заявок від авторів мав завершитися  5 травня. Та з огляду на те, що заявки і твори продовжують надходити, організатори вирішили продовжити цей термін до 20 травня. У звʼязку з цим та через деякі інші організаційні питання переноситься і дата проведення літературно-пластунського Фестивалю «Схід Сонця», на якому відбудеться вручення нагород лауреатам. Ймовірно, він пройде на початку вересня, а не 25-27 травня, як планувалося раніше.

 – На сьогодні на премію подалося 46 учасників в номінації проза та поезія. Серед учасників третина – діти. Найменшому учаснику 7 років, –  говорить фундатор премії, письменник Володимир Вакуленко-К. – Я от подумав нагороджувати всіх дітей, навіть тих, що не досягнуть перемоги. Думаю дорослі не образяться, коли дітям будуть вручені також і дипломи за участь та дарунки.

Нагадаємо, що заявки і тексти на конкурс можна надсилати на електронну пошту фундатора та засновника премії Володимира Вакуленка 7darkfog2@gmail.com  . Всі тексти нумеруються без зазначення імені та прізвища автора і розсилаються членам журі для анонімного голосування.

Після підбиття підсумків на інтернет-ресурсах буде оприлюднений список переможців без зазначення місць. Про зайняті місця учасники дізнаються під час вручення нагород на фестивалі у вересні.

Предыдущая статья: Следующая статья:
На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх