Результати опитування: на чолі нової громади борівчани хочуть бачити нові обличчя

Протягом кількох місяців на сайті Борова.Інфо тривало анонімне опитування на тему «Кого б Ви обрали головою Борівської обʼєднаної територіальної громади у разі її створення». У голосуванні взяло участь 92 наших читачі.

22 з них вибрали позначку «За жодного з них не голосуватиму», 20 віддали свої голоси за діючого селищного голову Олександра Тертишного, 15 підтримали Підлиманського сільського голову Олександра Калініна, 13 – заступника голови райдержадміністрації Сергія Шутька і 8 – першого заступника голови РДА Сергія Федченка. Решта ж у незначній кількості розпорошилися між іншими прізвищами.

Звичайно, це голосування не відображає реальної картини довіри населення всього Борівського району до діючих керівників, а скоріше є проекцією поглядів лише окремих читачів «Борова.Інфо». До того ж, той факт, що значна частина сільського населення Борівщини взагалі не користується інтернетом, пояснює таку мінімальну підтримку голів віддалених сільських рад району саме у цьому опитуванні.

Та, все ж таки, за результатами опитування можна зробити висновок, що місцеве населення, у разі створення ОТГ на території Борівського району, хоче бачити нові обличчя і може довірити управління громадою зовсім іншим людям. Але, як то кажуть, поживемо – побачимо.

Найближчим часом на нашому сайті буде запущено нове актуальне опитування, тож долучайтеся.

Нагадуємо, опитування на сайті анонімні. Доступу до інформації про учасників голосування не має навіть адміністратор сайту. Видно лише кількість голосів і їх розподіл.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх