Розкрадали бюджетні кошти під час ремонту доріг

Співробітники СБУ викрили розкрадання бюджетних коштів під час ремонту автомобільних доріг на території Харківської області. 

Оперативники спецслужби встановили, що голова одного з селищ міського типу у змові з директором комерційного дорожньо-будівельного підприємства систематично привласнювали бюджетні кошти, виділені на поточний та капітальний ремонт місцевих автошляхів. 

Фігуранти провадження вносили до офіційних документів завідомо неправдиві дані щодо обсягів виконаних робіт, а також виду та вартості використаних будівельних матеріалів. Отримані з бюджету безготівкові кошти посадовці незаконно переводили у готівку та привласнювали їх.

За інформацією СБУ, загальна сума нанесеної зловмисниками матеріальної шкоди державі становить близько одного мільйона гривень.

У межах розпочатого кримінального провадження селищному голові та керівнику комерційної структури повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ст.ст. 191, 366 та 358 Кримінального кодексу України.

Операція з викриття та блокування протиправної діяльності відбувалась спільно з поліцією під процесуальним керівництвом прокуратури Харківської області.

Район та назву селища міського типу, де відбулося правопорушення, правоохоронці не розголошують.

Прес-служба СБУ.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх