Садочок «Золота рибка» долучився до всесвітнього флешмобу «Lots of socks»

Вихованці Борівського ДНЗ №3 «Золота рибка», разом з педагогами, долучилися до всесвітньої акції підтримки людей з синдромом Дауна «Lots of socks».

«Сонячні» діти – так називають людей із синдромом Дауна за їхню доброзичливість, щирість і наївність. Щороку 21 березня небайдужі в усьому світі одягають на підтримку цих особливих людей яскраві різнокольорові шкарпетки і в такий спосіб закликають суспільство дослухатися до їхніх проблем.

Статистика свідчить, щороку з синдромом Дауна народжується понад чотири сотні українців. Але попри те, що надворі 21 століття і ми вже давно не гасаємо степами з арканом за зайцями, до таких особливих дітей у нашій державі все ще ставляться по-дикунському – однолітки тицяють пальцями, насміхаються…

Садочок «Золота рибка» долучився до всесвітнього флешмобу «Lots of socks». Цього дня дітлахи разом з педагогами  одягнули на себе різнокольорові шкарпетки.  У молодшій групі  вихованцям розповіли про «сонячних діток» та звернули увагу на те, що в їхній групі теж виховується така дівчинка, яка разом з ними живе повноцінним життям групи.

Підтримуючи усіх  «сонячних діток», вихованці групи «Веселка» намалювали «СОНЦЕ ЛЮБОВІ» своїми  долоньками, а в старшій групі  переглянули відеоролик про «сонячних» діток  та  провели дискусію на цю тему.

На жаль, наше суспільство не дійшло до тієї стадії зрілості, коли усі розважливо і толерантно ставляться до людей з особливостями у розвитку. Тому дорослим варто вчитися цього у найменших громадян, у дітей. Вони – чистий папір для почуттів та відносин. Саме вони навчають дорослих толерантності. Батькам головне прислухатися до своїх дітей і спробувати побачити у дитині з особливими потребами звичайну, грайливу, доброзичливу малечу.

Такі дітки приходять до нас аби зробити нас добрішими, уважнішими до чужих бід. Родинам, у яких виховуються «сонячні діти», важливо донести суспільству, що вони не нещасні, не треба їх жаліти. Просто варто допомогти саме в прийнятті особливих діток, щоб люди адекватно ставилися до них на майданчиках, у дитячих садках, школах, на вулицях.

Ніна Муха,

Практичний психолог Борівського ДНЗ №3 «Золота рибка»

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх