Сформовані територіальні виборчі комісії у Харківській області: обласна, 7 районних і 17 міських

Постановою ЦВК № 172 від 10 серпня 2020 року в Харківській області створено 25 ТВК. Раніше їх було 14 — за кількістю мажоритарних округів. Тепер же сформовано одну обласну, 7 районних та 17 міських територіальних виборчих комісій.

На засіданні 10 серпня Центральна виборча комісія України створила і сформувала склад обласних, районних та міських територіальних виборчих комісій для проведення місцевих виборів 25 жовтня.

У Харківській області утворили 7 районних виборчкомів. Депутатів обиратимуть у Богодухівську, Ізюмську, Красноградську, Куп’янську, Лозівську, Харківську та Чугуївську районні ради. Борівська громада, як ми повідомляли раніше, входитиме до складу Ізюмського району.

17 міських комісій сформували у містах, де обиратимуть міського голову: у Балаклії, Барвінковому, Богодухові, Валках, Вовчанську, Дергачах, Змієві, Ізюмі, Краснограді, Куп’янську, Лозовій, Люботині, Мерефі, Первомайську, Південному, Харкові та Чугуєві.

Селищні та сільські виборчі комісії мають бути сформовані до 25 серпня.

Територіальні виборчкоми мають поінформувати виборців про своє місцеперебування та режим роботи, йдеться у постанові ЦВК.

ХТО ОЧОЛИВ

У Харківській області створили 25 ТВК (обласна, 7 районних і 17 міських), куди увійшли члени майже 60 партій.

Найбільше голів комісій — у п’яти всеукраїнських партій: 5 ТВК очолили члени партії “Голос“, по чотири від “Слуги народу”“Опозиційної платформи — за Життя”“Європейської Солідарності” і “Батьківщини”. У партій “За майбутнє” (новий політичний проект Коломойського на чолі з Ігорем Палицею) і “Солідарність жінок України” (партія зареєстрована в Дніпропетровській області, керівник Галина Суменкова) — по двоє голів.

ХТО “ВСЕРЕДИНІ”

Склад ТВК — дуже різноманітний. Найбільше представництво в усіх районах — у партії Володимира Зеленського “Слуга народу”, всього 56 осіб. Крім того, найбільше делегували своїх людей працювати на виборах 25 жовтня партії “Європейська Солідарність” (53), “ОПЗЖ” (52), по 50 — у “Голосу” і “Батьківщини”, більше 20 — у “За майбутнє” і “Солідарності жінок України”.

Також в ТВК Харківської області помічені члени наступних партій: “Довіряй ділам” (4), “Блок Кернеса — Успішній Харків” (3), “Наші” (3), “Самопоміч” (2), “Наш край” (2) , “Блок Світлічної разом” (2), “Партія Шарія” (2), “Українська стратегія Гройсмана” (2), “Радикальна партія Олега Ляшка” (1), “Удар” (1) і “Свобода” (1) .

Наймолодшим членом ТВК в Харківській області став 18-річний Євген Пархоменко від “ОПЗЖ” — він увійшов до Харківської обласної ТВК. Найстарші — 82-річні Володимир Данилов від Селяньської партії і Раїса Кірєєва від “Батьківщини” — увійшли до складу Куп’янської районної ТВК та Барвінківської міської ТВК відповідно.

КОНКРЕТНО

Харківська обласна територіальна виборча комісія:

Голова комісії – Копоруліна Валерія Михайлівна, 1972 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Заступник голови комісії – Нурмагомедова Інна Анатоліївна, 1974 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Секретар комісії – Токарев Владислав Олександрович, 1981 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Члени комісії:

Власовець Євгенія Андріївна, 1987 року народження – від місцевої організації “Молодіжної партії України” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Коновал Олександр Миколайович, 1963 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Крат Юлія Михайлівна, 1984 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Лесюк Василь Ігорович, 1989 року народження – від місцевої організації Політичної партії “ГРОМАДА І ЗАКОН” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Малишева Марина Олексіївна, 1993 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Партія українського народу” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Нурмагомедов Вадим Саідович, 1959 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Пархоменко Євген Олександрович, 2002 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Пархоменко Тарас Олександрович, 1984 року народження – від місцевої організації Політичної партії “За Майбутнє” (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);

Рудяченко Дмитро Володимирович, 1993 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Єдина Країна” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Савченко Софія Сергіївна, 1998 року народження – від місцевої організації Української партії “Зелена планета” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Смородська Людмила Іванівна, 1962 року народження – від місцевої організації Політичної партії “За Майбутнє” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Соколов Олександр Геннадійович, 1960 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Сухорученко Іван Вікторович, 1988 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Солідарність жінок України” (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);

Штефан Антон Павлович, 1986 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Щебликіна Алла Євгенівна, 1980 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Ізюмська районна територіальна виборча комісія:

Голова комісії – Склярова Ганна Олександрівна, 1951 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Заступник голови комісії – Тендітна Катерина Олександрівна, 1953 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Секретар комісії – Торішня Людмила Вікторівна, 1964 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Члени комісії:

Герасименко Раїса Іванівна, 1947 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СОЦІАЛІСТИ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Гребенюк Костянтин Юрійович, 1992 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Давидович Олег Михайлович, 1986 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “УСПІШНА УКРАЇНА” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Затолока Тетяна Іванівна, 1980 року народження – від місцевої організації Політичної партії “За Майбутнє” (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);

Іванова Юлія Вадимівна, 1961 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Крамчанин Наталія Федорівна, 1958 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Маліченко Олександр Костянтинович, 1955 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Марченко Ірина Юріївна, 1980 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Солідарність жінок України” (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);

Ніазова Наталія Олексіївна, 1971 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Ніколаєва Ольга Анатоліївна, 1972 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Тендітна Катерина Олександрівна, 1953 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Тереховец Олексій Григорович, 1953 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Томських Наталія Олександрівна, 1981 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ПАРТІЯ НАЦІОНАЛЬНОГО ЕГОЇЗМУ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Уразова Ольга Віталіївна, 1988 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄДИНА АЛЬТЕРНАТИВА” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Хребтова Юлія Анатоліївна, 1999 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Совість України” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Черепаха Віктор Іванович, 1959 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

 

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2020 ·   Увійти   · Наверх