ЩИРІ СПІВЧУТТЯ: З ЖИТТЯ ПІШЛА ОЛЕНА ПЕТРІВНА ЛОГІНОВА

Довга і складна дорога вчителя – віддати дітям своє серце, закінчилася… Стискає душу непрошений жаль.

На 65 році пішла з життя людина прекрасної душі, відкритого і доброго серця Олена Петрівна Логінова. Вона жила, раділа світу, людям, що оточували її…

У скорботі низько схиляємо голови, молимось за упокій її душі. Гірка звістка сколихнула всіх колег, які працювали разом з Оленою Петрівною.

Олена Петрівна народилася 13січня 1955 року. Після закінчення школи відразу вступила до Харківського державного університету на факультет іноземних мов.

Молодою і енергійною прийшла вона в колектив Борівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 у 1990 році і близько 40 років навчала дітей англійської мови.

Сьогодні ми згадуємо її як мудру вчительку, що відкрила дітям невичерпну силу знань, вчила розпізнавати добро і зло, бути співчутливими і толерантними… Такою її запам’ятали учні й колеги.

Ми, колеги, мали за честь працювати поряд з Оленою Петрівною, яка щедро ділилася досвідом, адже була вчителем вищої категорії, мала звання «Старший учитель» , була нагороджена Грамотою Міністерства освіти України.

За роки своєї плідної праці вчителька виховала не одне покоління… Та раптом обірвалася ниточка життя…

Людина живе доти, доки її пам’ятають. Світла пам’ять про Олену Петрівну Логінову вічно житиме у наших серцях.

Найщиріші співчуття з приводу непоправної втрати висловлюємо дітям, онукам, рідним і близьким покійної.

Важко збагнути втрату, ще важче прийняти її. Ми навіки збережемо пам’ять про Олену Петрівну Логінову у наших серцях і завжди будемо згадувати прекрасну вчительку, яка прикрашала своєю особистістю не лише рідну школу, але й борівську землю.

Ви вічні у вдячній пам’яті своїх учнів, земляків, рідних.

Колектив і ветерани праці ООЗ «Борівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1»

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2020 ·   Увійти   · Наверх