Щиро дякуємо за подарунок!

Адміністрація та педагогічний колектив Борівського ДНЗ №3 «Золота рибка» висловлюють щиру вдячність депутату Борівської районної ради Віталію Олексійовичу Кіяну, керівникам ФГ «Вітал-6», «Схід Борової» та СВК «Солоненське» за подарунок до Дня захисту дітей – кольоровий багатофункціональний пристрій (принтер, ксерокс, сканер).

Важливість такого пристрою у дошкільному закладі важко переоцінити, адже це незамінний засіб для виготовлення наочних матеріалів, які щодня вихователі використовують у процесі навчання і виховання дітей.

Принцип наочності є одним з найважливіших положень, що лежать в основі організації процесу дошкільного навчання.

“Наочність – стежка пізнання, і світло, що осяває цю стежку” писав Василь Сухомлинський. А відомий педагог Ян Амос Коменський називав наочність «золотим правилом» дидактики.

Щиро дякуємо вам за турботу про дітей, за участь у покращенні умов для розвитку і навчання підростаючого покоління, за те, що швидко і від щирого серця відгукнулися на наш запит про потребу.

Нехай ваше добро повертається до вас сторицею! Щастя вам, міцного здоров’я, успіхів у всіх справах і починаннях!

На ту ж тему
Обсуждение: есть 1 комментарий
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2020 ·   Увійти   · Наверх