Школярі Борівщини відзначили День захисника України спортивними змаганнями

Напередодні свята захисників України на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу пройшли змагання з міні-футболу. За перехідний кубок голови райдержадміністрації та голови районної ради змагалися команди хлопців і дівчат з різних шкіл району.

Розпочалися змагання святковою церемонією відкриття, на яку були запрошені почесні гості: керівники райдержадміністрації та представники захисників: голова Борівського відділення воїнів-інтернаціоналістів та воїнів запасу «Пандшер» Володимир Хиленко, голова громадської організації «Борівська районна спілка ветеранів антитерористичної операції», капітан збройних сил України в запасі Сергій Хаустов, учасники АТО Сергій Шаповалов, Григорій Зінченко, Олег Дудко, Владислав Шокало, а також мати загиблого воїна АТО Олега Ковбаси – Клавдія Федотівна Ковбаса.

Школярі підготували творчі вітальні номери.

На адресу наших земляків, учасників антитерористичної операції на сході України, прозвучали слова вдячності та пошани.Усі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять військових, які загинули на війні, захищаючи нашу державу від загарбників.

Переможцями Турніру з міні-футболу стали вихованки Борівської ДЮСШ та команда хлопців Ізюмської ЗОШ. Кращі гравці були нагороджені грамотами, команди-призери – м׳ячами для футзалу, а команди-переможці ще й медалями та перехідними кубками.

Фото: прес-служба Борівської РДА

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх