Школярка з Борівщини отримала приз за участь у Всеукраїнському конкурсі

Юліанна Козловська

Юліанна Козловська, школярка з Богуславки, взяла участь в обласному та міжрегіональному V Обласному ювілейному патріотичному форумі “Діти єднають Україну”, присвяченому 100-річчю проголошення Акта возз’єднання УНР та ЗУНР.

На Форум зібралось майже п’ятсот дітей  з Харківщини та Донеччини – активних учасників Всеукраїнських, міжрегіональних та обласних конкурсів читачів.

Привітали дітей та гостей форуму начальник Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації Олег Яцина, заступник генерального директора Національної бібліотеки України для дітей Тетяна Шамаріна та директор Донецької обласної бібліотеки для дітей Юлія Василенко.

Цікавість українських дітей до читання була гідно оцінена. В ході урочистої церемонії діти-учасники Всеукраїнського конкурсу дитячого читання “Книгоманія”, Всеукраїнського дитячого літературного  конкурсу “Творчі канікули”, Міжрегіонального конкурсу дитячої листівки “Ми єдині і по духу, і по крові”, Обласного конкурсу дитячого малюнка “Харківщина туристична. Малюють діти”  отримали почесні грамоти та цінні подарунки.

Юліанна Козловська поділилася з нами своєю історією успіху.

“Я брала участь у конкурсі “Книгоманія”. Спочатку у районному етапі в Боровій, а потім в обласному – онлайн по скайпу. Перемогла у номінації «Найкращий виступ у режимі он-лайн». Я розповідала про книгу “Лола шукає подругу”. Мені також подобаються книжки письменника Роальда Дала. Зараз читаю книгу Ізабель Абеді “Поліанна”, про дівчинку, яка втратила сім’ю та живе з тіткою. Нещодавно прочитала “Захара Беркута” по українській літературі – мені сподобалось. Також мені подобається поетична творчість Тараса Шевченка. В майбутньому мрію стати лікарем або вчителем”, – розповіла нам Юліанна.

Про цей конкурс ми писали тут. А про перемоги Юліанни – тут.

Гостей та учасників вітали своєю творчістю зі сцени “Великий академічний Слобожанський ансамбль пісні і танцю”, Народний художній колектив театру пісні і танцю “Забава” Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості.

Автор, фото: Олександр Кузьменко

Під час заходу

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2020 ·   Увійти   · Наверх