Школярки з Борівщини перемогли на обласному конкурсі юних фотоаматорів

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» проходив з 17 по 30 жовтня 2017 року у Комунальному закладі «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості».
У Конкурсі взяли участь учні загальноосвітніх навчальних закладів, вихованці позашкільних навчальних закладів із 26 районів та 6 міст області, а також 7 районів міста Харкова, – повідомляє сайт закладу.
Усього на Конкурс було представлено 350 індивідуальних та колективних творчих робіт в 10 номінаціях за трьома віковими категоріями.

Фотороботи одразу двох школярок з Борівщини були визнані кращими у своїх номінаціях та принесли дівчатам перші місця.

Аліна Овсова, вихованка Борівського будинку дитячої та юнацької творчості, учениця 7 класу Шийківської школи, брала участь у конкурсі у віковій категорії 11-14 років. Аліна перемогла у номінації «Архітектура» з фотографією «Свято-Миколаївський храм. Село Чернещина» (керівник – Печений А.В.).

Також перше місце у своїй віковій категорії (6-10 років) посіла Дар’я Сидоренко, учениця Підлиманської школи (керівник – О.В.Гарна). Її робота «Жнива» перемогла у номінації «Позажанрове фото».

За рішенням журі роботи призерів будуть надіслані на Всеукраїнський (завершальний) етап конкурсу до Києва.
Також усіх переможців нагородили грамотами  Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх