Штрафи за порушення маскового режиму. Хто і скільки заплатить?

Оштрафувати можуть не лише за відсутність маски, а й за її неправильне носіння. 
Верховна Рада 3 листопада ухвалила в першому читанні законопроєкт про посилення відповідальності бізнесу за порушення маскового режиму. Згідно із законом, оштрафувати можуть за пропуск людини в громадське місце або транспорт без маски, а також невжиття власниками бізнесу заходів, які б запобігли порушенню карантину.
Притягнути до відповідальності можуть підприємців, установи, організації та громадян.
Розмір штрафу складатиме від 3400 до 5100 гривень.
Контроль за дотриманням правил забезпечуватимуть органи Національної поліції, Держпродспоживслужби та місцевого самоврядування.
За відсутність маски у громадському місці планують штрафувати і відвідувачів.
Відповідний закон за основу і в цілому проголосувала Верховна Рада 6 листопада. Відтепер, за перебування у громадських спорудах і транспорті українцям без маски доведеться заплатити від 170 до 255 гривень. Штраф зможуть виписувати працівники Нацполіції, епідемічного контролю та органів місцевого самоврядування. Протокол складатимуть одразу на місці без звернення до суду.
Після ухвалення закону перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук наголосив, що штрафи за відсутність масок так само стосуються і депутатів.
«Я радий, що ми проголосували цей законопроект. Відтепер народні депутати, які будуть знаходитись у залі Верховної Ради без масок, демонструють або впертість, або зверхність до прийнятого закону, або відсутність інстинкту самозбереження. Тому я прошу застосовувати до них заходи адміністративного впливу», – наголосив Стефанчук. 
Важливо пам’ятати, що захисна маска має щільно закривати ніс і рот, а не висіти на підборідді. Оштрафувати можуть не тільки за відсутність маски, а й за її неправильне носіння.
На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх