Сьогодні стартує ЗНО-2020: перший тест – математика

Сьогодні, 25 червня, в Україні розпочинається основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання.

Старт цьогорічного тестування через карантинні заходи був відтермінований більше ніж на місяць. Зовнішнє оцінювання цього року проводитиметься у період з 25 червня до 17 липня.

Перше тестування розпочинається сьогодні об 11:00.

Наші випускники здають ЗНО з математики у м.Ізюм. Всього з Борівського району сьогодні на тестування поїхало 49 чоловік.

Підвіз учнів до пункту тестування та дотримання карантинних заходів безпеки під час перевезення забезпечує відділ освіти Борівської РДА.

Як розповіла т.в.о. начальника відділу освіти Віта Василець, підвіз організований згідно з рекомендаціями головного державного санітарного лікаря. Автобуси пройшли попередню санітарну обробку. Дітям та педагогам, що їх супроводжують, виміряли температуру, перевірили на наявність ознак респіраторних захворювань. В автобусі всі пасажири і водій перебувають в масках.

Перед входом до пункту тестування учасникам знову мають виміряти температуру тіла та перевірити, чи немає ознак респіраторного захворювання.

Незважаючи на скасування державної підсумкової атестації для учнів і студентів, які здобувають повну загальну середню освіту, зовнішнє незалежне оцінювання є обов’язковим для усіх абітурієнтів, які мають намір вступати до закладів вищої освіти, – повідомляє osvita.ua.

На ту ж тему
ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ
Для оформлення повідомлень Ви можете використовувати наступні теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Борова-інфо © 2021 ·   Увійти   · Наверх